user

UNO Friends

1242 okunma — 28 Aralık 2019 11:03
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

UNO Friends

UNO Friends, Windows 8 için Türkçe dil destekli uno kart oyunudur.

UNO Friends Ekran Görüntüleri - 1
UNO & Friends, dünyanın en sevilen kart oyunu Uno’yu Windows 8’in modern arayüzü üzerinden oynamanız için geliştirilmiş bedava bir oyundur. Öğrenmesi kolay, bırakması kuvvet olan Uno oyununu arkadaşlarınızla, ailenizle ve milyonlarca kişiyle oynayabilirsiniz.

Uno, en az iki birey ile oynanan bir kart oyunudur. Oyunda sarı, mavi, yeşil ve kırmızı renkten oluşan 108 adet kart bulunmaktadır. Her renk kartta 0’dan 9’a kadar rakamlar bulunur ve bu kartların yanına herhangi bir rengi olmayan 8 kart bulunur. Oyunun esas amacı ise eldeki kartları herkesten önce bitirmektir.

Dünya üzerinde milyonlarca oyuncusu bulunan UNO’nun Windows 8 sürümünde çoklu oyuncu modu da bulunmaktadır. İster 3G isterseniz WiFi bağlantınız üzerinden oyunlara katılabildiğiniz gibi kendi oyununuzu oluşturup arkadaşlarınızı eğlence edebilirsiniz. Haftalık düzenlenen yarışlara katılarak çeşitli ödüller kazanabilirsiniz. Kart becerilerinizi kullanarak en iyiler panosuna isminizi yazdırabilir, haftanın ve tüm zamanların en iyi oyuncularını takip edebilirsiniz.

Bambaşka deste tasarımları, arka plan görselleri ve özel efektler gibi kişiselleştirme seçenekleri de sunan kart oyununda galip gelmek için stratejinizi iyi belirlemelisiniz.

[button color=”btn-success” size=”btn-lg” link=”http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/uno-friends/f890f420-c544-4869-b8a4-5eb9da186205″ icon=”” target=”false”]OYUN INDIR[/button]
 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.