user

Yıldız Tilbe O Ses Türkiye

519 okunma — 22 Eylül 2022 00:43
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

yildiz tilbe o ses turkiye

TV8 ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran O Ses Türkiye yeni sezon için hazırlıklara başladı. İzleyiciler tarafından en çok merak edilen konu ise jüri üyelerinin kim olacağı. Daha öncesinde Acun Ilıcalı’nın O Ses Türkiye jüri koltukları için Yıldız Tilbe ve Hadise için teklif götürdüğü iddia edilmişti. Ancak Yıldız Tilbe’nin son paylaşımı herkesi şoke etti. O Ses Türkiye yeni sezonda yayınlanmayacak mı? İşte ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe’nin O Ses Türkiye paylaşımı…

İKİ İSME TEKLİF GÖTÜRDÜ

Yeni sezon için çalışmalara başlayan O Ses Türkiye’de iddialar ardı ardına geliyor. Son iddialara göre Acun Ilıcalı’nın O Ses Türkiye jüri koltukları için Yıldız Tilbe ve Hadise için teklif götürdüğü belirtilmişti.

k344334 16

YILDIZ TİLBE’DEN ŞOK EDEN PAYLAŞIM

Gündem olan iddialar sonrası Yıldız Tilbe sessizliğini bozdu. Tilbe Twitter hesabından yaptığı açıklamada “Bana jüri teklifi gelmedi. Zaten bu sene O Ses Türkiye yokmuş bildiğim kadarıyla” diyerek iddiaları yalanladı.

b555

ACUN ILICALI NE DİYECEK?

Tilbe’nin açıklamasının ardından gözler Acun Ilıcalı’ya çevrildi. Acun Medya’nın konuyla ilgili açıklama yapması bekleniyor.

O SES TÜRKİYE NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Tv8 ekranlarının sevilen yarışması O Ses Türkiye’nin bu sezon ne zaman başlayacağı hakkında henüz bir açıklama yayınlanmadı. İzleyicileri heyecanla ne zaman başlayacağını bekliyor.

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.