user

Batak İhaleli indir

842 okunma — 28 Aralık 2019 11:03
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Batak İhaleli indir

Batak İhaleli, adından ne olduğunu en ince ayrıntısına kadar anlayabileceğiniz üzere PC’nizin masaüstünde ihaleli batak oynama imkanı bulabileceğiniz eğlenceli bir oyun.

Batak İhaleli Ekran Görüntüleri - 1
Batak İhaleli Ekran Görüntüleri - 2
Batak İhaleli Ekran Görüntüleri - 3

İhaleli batak oynamayı sevenler için hazırlanan bu oyun doğru dilediğiniz değin batak oynayarak antreman yapabilir ve kendi batak yeteneklerinizi ve tatkitklerinizi deneyebilirsiniz. Batak İhaleli‘nin bayağı batakdan farkı ise her el öncesinde eli kim alacak diye ihaleye girmek ve en yüksek söyleyenin eli alması. Daha sonrasında elki alan oyuncu kozu da belirliyor.

Normal batak oyunuyla yapı olarak aynı olmasına rağmen minik farklılıklar gösteran ihalelik batak oyununu daha önce oynamadıysanız şanslısınız çünkü bu oyunu hemencecik bedava olarak indirip öğrenebilirsiniz. Eğer hiç batak bilmiyorsanız da hem oyunu indirip keza de bir kaç arkadaşınızdan yardım alırsanız öğrenme süreciniz daha hızlı ilerler.

Son versiyonu ile birlikte eski sürümdeki hataları giderilen oyunun özellikleri aşağıdaki gibidir:

Gelişmiş ayarlar menüsü. Yeni kart desenleri eklendi. Oynanabilecek el sayısının belirlenebilmesi. İsteğe bağlı olarak koz çekilmeden koz atılmaması yada atılabilmesi.

İhaleyi aldığınız ellerde söylediğiniz sayı kadar el alamazsanız malesef batıyorsunuz. Sizin ihaleyi aldığınız ellerde diğer oyuncuların ise yalnızca 1 el alması onları batmaktan kurtarıyor. Eğer çizme diye cümle parçası edilen King gerçekleştirmek istiyorsanız 10 demeniz gerekiyor. Alt bunun için elinizin fazla adaleli olması gerekiyor. Standart olarak 11 el üzerinden oynana oyunda el sayısını kendi ayırabileceğiniz vakite göre azaltabilir yada arttırabilirsiniz.

İhaleli batak oyununu bilgisayarınıza taşıyan Batah İhaleli’nin 4. versiyonunu derhal ücretsiz olarak sitemizden indirin ve oynamaya başlayın.

[button color=”btn-success” size=”btn-lg” link=”http://dm6n610sabrv9.cloudfront.net/48tvwdgl6&w8z/batak-ihaleli.exe” icon=”” target=”false”]OYUNU INDIR[/button]
 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.