user

Diablo 4

507 okunma — 20 Eylül 2022 23:27
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

diablo 4 nZfYVfDF

Blizzard Entertainment tarafından Diablo 4 için iki beta testi daha planlanıyor. Birisi bu yıl bitmeden başlayacak iken, diğeri ise önümüzdeki yılın başlarında gerçekleştirilecek. Detaylar haberimizde.

Diablo serinin yeni oyunu ile eğer bir aksilik yaşanmaz ise önümüzdeki sene buluşacağız. Blizzard Entertainment tarafından geliştirilmesine devam edilen Diablo 4 için bir test süreci, şu anda devam ediyor. Aile ve arkadaşlar kapsamında gerçekleştirilen kapalı beta testi için dün itibarıyla bir oynanış videoları sızdırılmıştı. İki bölüm halinde ve toplamda kırk beş dakikaya yakın olan oynanış videoları ile oyunun mevcut durumu hakkında bilgi sahibi de olmuştuk.

maxresdefault 2 1

Diablo 4 için İki Beta Testi Daha Geliyor

Geliştirici tarafından yapılan açıklamalara göre önümüzde biri açık ve biri de kapalı olmak üzere iki testin gerçekleştirilmesi de planlanıyor. Kapalı beta testi bu yıl bitmeden önce PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series üzerinde gerçekleştirilecek.

Kapalı beta testi için herhangi bir şekilde kayıt yaptıramıyorsunuz; çünkü, Blizzard Entertainment tarafından yapılan açıklamaya göre, son dönemde Diablo 2: Resurrected ve Diablo 3 oyun sonu içeriklerini bolca oynamış olan oyuncular arasından seçilen şanslı oyuncular katılım hakkı kazanacakmış. Her ne kadar başlama tarihi belli olmasa da, katılımda bulunma yönergeleri ile davetiyelerin 18 Kasım 2022 itibarıyla gönderilmeye başlanacağı söyleniyor.

Eğer Diablo 4 oyununu çıkışından önce denemeyi istiyorsanız, herhangi bir koşul olmaksızın gerçekleştirilecek olan açık beta testinin ise 2023 yılının başlarında gerçekleştirileceği müjdelendi. Kapalı beta testinde olduğu gibi yine PC ve konsollar genelindeki gerçekleştirilecek olan teste, dileyen her oyuncu katılımda bulunabilecek.

Diablo 4 Konusu

Hikaye olarak bizi kronolojide Diablo 3 oyununun yıllar sonrasına götürecek olan Diablo 4, High Heavens ve Burning Hells eylemlerinin milyonları katletmesinin ardındaki bir zamanda geçecek ve gücün boşluğunda ünlü isim yeniden ortaya çıkacak.

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.