user

The Elder Scrolls Legends

887 okunma — 28 Aralık 2019 11:07
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

The Elder Scrolls Legends

The Elder Scrolls Legends bedava olarak oyanaybileceğiniz bir online kart oyunudur

The Elder Scrolls Legends Ekran Görüntüleri - 1
The Elder Scrolls Legends Ekran Görüntüleri - 2
The Elder Scrolls Legends Ekran Görüntüleri - 3
The Elder Scrolls Legends Ekran Görüntüleri - 4
The Elder Scrolls Legends Ekran Görüntüleri - 5
The Elder Scrolls Legends Ekran Görüntüleri - 6

The Elder Scrolls Legends eğer Hearthstone güya online kart oyunlarından hoşlanıyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir oyun.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kart oyunu olan The Elder Scrolls Legends, senelerdir bilgisayarlarımızda ve oyun konsollarımızda oynadığımız en başarılı rol yapma oyunu serilerinden olan Elder Scrolls‘un varlıklı mirasını devralıyor ve bize bu mirası kart savaşları şeklinde sunuyor. Oyunda temel olarak Elder Scrolls evrenindeki karakterleri, yaratıkları ve evrenin zengin hikayesini keşfedebiliyoruz. Oyuna başlarken kendi kart destemizi oluşturuyoruz ve rakiplerimizle taktiksel kart savaşları yapıyoruz.

The Elder Scrolls Legends stratejik bir oyun yapısına sahip. Oyunda kartlarımızı oynarken rakibimizin hamlelerini de izlememiz ve bu hamlelere göre kartlarımızı seçmemiz gerekiyor. Oyunda sahip olduğumuz kartlar öbür istatistiklere ve yeteneklere sahipler. Daha kuvvetli kartları kullanabileceğimiz gibi farklı alanlara yönlendirilmiş kartlarla diğer kartlarımızın gücünü de artırabiliyoruz.

The Elder Scrolls Legends’ı üstüne atmak için şu adımları izlemeniz gerekiyor:

The Elder Scrolls Legends Nasıl Yüklenir:

– İndirme bağlantımızı kullanarak Bethesda.net Launcher’ı yükleyin.

– Bethesda.net Launcher yüklendikten sonradan programı çalıştırın, Program açılınca kendinize bir hesap yaratın ya da mevcut hesabınızla antre yapın

– Bethesda.net Launcher üstünde ilk kez aşağıdaki resimde işaretlediğimiz sol köşedeki The Elder Scrolls Legends simgesine tıklayın. Ardından Install tuşuna tıklayarak oyunu indirmeye başlayın:

the elder scrolls legends 5e070d3f753ec

[button color=”btn-danger” size=”btn-lg” link=”http://dm6n610sabrv9.cloudfront.net/ef9ay+dic7ht8/the-elder-scrolls-legends.exe” icon=”” target=”false”]OYUNU INDIR[/button]
 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.