user

Microsoft Solitaire Collection

826 okunma — 28 Aralık 2019 11:05
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Microsoft Solitaire Collection

Microsoft’un ilk olarak Solitaire almak üzere o eski oyunlarını Windows 8’de oynamak hiç bu kadar zevkli olmamıştı.

Microsoft‘un çoğu işletim sisteminde bulunan ve her bilgisayar kullanıcısının mutlaka hatırlayacağı müthiş oyunlara bundan böyle tek bir yerden ulaşabileceksiniz. Windows 8 ve Windows 8.1 için geliştirilmiş bu başvuru bir uçtan bir uca nostalji oyunları her yerde oynama imkanınız var. Oyunlar bir uçtan bir uca o eski yılları baştan hatırlayabilir ve ofiste kaçamaklarınıza devam edebilirsiniz. Yine De eskisi dek popülerliğini korur mu, sanmıyorum.

Yaklaşık 20 takvim bir geçmişi olan oyunlar, Microsoft Solitaire Collection adı aşağı Windows mağazasında yığılmış. Ilk Kez Solitaire almak üzere çoğu oyunun markette sahte uygulamaları bulunuyor ve bu oyunların indirilme sayıları aslında pozitif. Devlete Ait olarak yayınlanan bu dilekçe diğer korsan geliştiricilere karşısında marketi kaybetmemek için de gücenmiş bir önlem diyebiliriz. Bu uygulamayı istediğiniz gibi indirip o eski oyunları rahatlıkla oynayabiliyorsunuz. Zaten oyunlar eski olduğu için fazla yer kaplamıyor. Lakin oyunların bir takım özellikleri Microsoft kadar değişmiş. Örneğin oyuna bir takım ilave özellikler kazandırılmış ve bu ek özellikler ücretli bir şekilde satın alınıyor.

Microsoft Solitaire Collection’da nostalji oyunlar:

Yukarıda gördüğünüz oyunların dışarıda bazı tema ve görev sistemi de otomatik olarak bilgisayarınıza yükleniyor. Bunları kullanıp kullanmamak tamamıyla size kalmış bir koşul. bu arada uygulamayı bedava olarak indirebileceğinizi de hatırlatalım.

[button color=”btn-success” size=”btn-lg” link=”http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/microsoft-solitaire-collection/1a36fd17-5161-4651-ae2d-13384e427ea8″ icon=”” target=”false”]OYUNU İNDİR[/button]

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.