user

Star Wars: Assault Team

831 okunma — 28 Aralık 2019 11:04
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Star Wars: Assault Team

Star Wars hayranları için eğlenceli bir kart oyunu olarak karşımıza meydana çıkan Star Wars: Assault Team’de tüm seçkin ve alt karakterleri bulabilirsiniz.

Star Wars: Assault Team, Windows 8 bilgisayarlar için geliştirilmiş bedava bir kart oyunudur. Siz de Star Wars evreninin etkileyici atmosferine öbür bir açıdan şahitlik etmek istiyorsanız bu oyunu mutlaka denemelisiniz. Bu oyunda elimize ışın kılıcı alıp düşman askerleriyle amansız bir mücadeleye girmiyoruz. Eğer aradığınız aksiyonsa, başka bir oyuna yönelmelisiniz.

Bu oyunda elimizde bir dizi kart mevcut ve rakiplerimizi bu kartlar ile yenmeye çalışıyoruz. Star Wars evreninde bulunan bütün karakterler oyuna benzer şekilde yansıtılmış. Luke Skywalker’dan Boba Fett’e, Han Solo’dan Tusken Raiders gibi ast karakterlere değin geniş bir kart skalasına sahip olan oyunda gelişmiş grafiklere yer verilmiş. Kart oyunu olması nedeniyle grafiklerin boşverilmemiş olması iyi bir nitelik.

Oyunda savaştıkça elinizdeki karakterlerin güçleri artıyor ve rakiplere karşısında fayda elde ediyoruz. Kesinlikle bu özellikleri zamanında kullanmak gerekiyor. Elinizdeki desteleri dilediğiniz gibi düzenleyebiliyor ve en seçkin karakterleri dahil edebiliyorsunuz.

Vakit dinmek için ideal bir oyun olan Star Wars: Assault Team, bilhassa strateji meraklılarına hitap ediyor. Ilk Olarak belirttiğim gibi aksiyon bazlı bir oyun arıyorsanız, bu oyun size kadar yok.

[button color=”btn-success” size=”btn-lg” link=”http://apps.microsoft.com/windows/tr-tr/app/star-wars-assault-team/b8fe2ea0-c402-44c0-8c15-4940bc88ae70″ icon=”” target=”false”]OYUNU INDIR[/button]
 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.