user

Scrolls

1874 okunma — 28 Aralık 2019 11:05
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Scrolls

Scrolls, Minecraft yapımcısı Mojang göre geliştirilmiş olan bir kart oyunudur

Scrolls Ekran Görüntüleri - 1
Scrolls Ekran Görüntüleri - 2
Scrolls Ekran Görüntüleri - 3

Scrolls. Minecraft‘taki başarısı ile tanıdığımız Mojang tarafından yayınlanmış olan yeni bir masaüstü kart oyunudur.

Harika bir temaya sahip olan Scrolls’da kart oyunlarının ve masa oyunlarının hoş yönleri bir araya toplanıyor. Oyunda savaşın ruhunun scrolls adlı kartlar aşağıda tutulduğu bir dünyaya konuk oluyoruz. Bu dünyada canavarların, büyülerin ve antik makinaların güçlerinden yararlanıyoruz kartlarımızı masaya yatırarak rakiplerimizi yenmeye çalışıyoruz.

Scrolls’ta temel olarak bambaşka kartları toplamaya çalışıyoruz ve bu kartlardan oluşturacağımız destelerle rakiplerimizle savaşıyoruz. Her maçta rakibimizin idol adı verilen ve ordularının ardındaki konumlanmış olan taşlarından 3 tanesini yok etmeye çalışıyoruz. Her idol 10 yaşam puanına sahip. İdollerin 3 tanesini değil ettiğimizde maçı kazanıyoruz.

Scrolls’da yüzlerce öbür kart yer alıyor. Bu kartların bazıları kolayca erişebileceğimiz kartlar. Bazıları da nadir olarak erişebilen; fakat büyük güçlere sahip olan kartlar. Kartlarımızın sahip olduğu güçler, fayda ve dezavantajlar oyundaki ordumuzun başarısını doğrudan etkilemekte.

Scrolls içerisinde öbür oyun modları yer alıyor. Bunun yanına bundan başka eğitim bölümü yer alıyor ve oyun dinamiklerini bu eğitim bölümünü oynayarak öğrenebiliyorsunuz. Oyunda dilerseniz suni zekayla seri bir şekilde tesadüf yapabilir, dilerseniz internet üzerinden arkadaşlarınızla veya öteki oyuncularla karşılaşabilirsiniz. Hem oyunda rütbe sistemine dayalı dahası online mod yer alıyor. Bu modda rakiplerinizi yendikçe rütbe kazanabiliyor ve daha dinç oyuncularla karşılaşabiliyorsunuz.

Scrolls, oyun geliştirme konusunda oldukça deneyimli Mojang kadar yayınlanmış olması bakımından gelecek vaad eden bir kart oyunu.

[button color=”btn-success” size=”btn-lg” link=”http://download.scrolls.com/new-installer/win/Scrolls-Installer.msi” icon=”” target=”false”]OYUNU İNDİR[/button]

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.