user

Apex Legends

1315 okunma — 28 Şubat 2020 00:30
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Apex Legends

Apex Legends, bedava Battle Royale oyunudur.

Apex Legends - 1
Apex Legends - 2
Apex Legends - 3
Apex Legends - 4

Ramazan Tugay Kahraman

Ramazan Tugay Kahraman – 8 AY ÖNCE GÜNCELLENDİ

Apex Legends indir, Titanfall oyunlarıyla tanıdığımız Respawn Entertainment kadar yapılan, son zamanların popüler türlerinden Battle Royale türünden olan bir oyununu edinebilirsiniz.

Call of Duty serisini Call of Duty yapan Infinity Ward’dan ayrılan geliştiricilerin kurdukları Respawn Entertainment, eski FPS türünü yenilenerek tekrar ortaya dahil etmemek için Titanfall serisini yapmışlardı. İçerisinde devasa robotlar, çift zıplama, duvarda gezinme gibi acayip teferruat barındıran oyun epeyce beğenilmiş, Titanfall 2 piyasaya sürülmüştü.

Apex Legends ise Titanfall evreninde geçen bir nesil Battle Royale oyunu olarak ön plana çıkıyor. Buna rağmen Apex Legends’da Titanfall’da görmeye alıştığımız devasa robotlar Titan’lar, çift zıplama, duvarlarda gezme gibi teferruat yer almıyor. Titan denilen robotlar oyunda yer almasına karşın Apex Legends, kendine bir hava yakalamayı başarmış durumda. Buna uygun olarak oyuncularla ücretsiz olarak sunulmuş durumda. Oyuna dair daha detaylı bilgileri ise hemen aşağıdaki tanıtım videosundan alabilirsiniz.

Electronic Arts göre yayınlanan bedava battle royale oyunu Apex Legends, çıktıktan sonra Fortnite, PUBG gibi devasa rakiplerine aleyhinde sert bir mücadeleye girişmişti. Yalnızca ilk ayında 50 milyon kullanıcıya ulaşan Apex Legends, beklediği tepkiyi bulmuş; ne kadar iyi bir oyun olduğunu bizlere göstermeyi başarmıştı.

 

Apex Legends sistem gereksinimleri

En Düşük sistemleri

OS: 64-bit Windows 10 CPU: Intel Core i3-6300 3.8GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Quad-Core Processor RAM: 6GB GPU: NVIDIA GeForce GT 640 / Radeon HD 7700 GPU RAM: 1 GB HARD DRIVE: En Düşük 30 GB of free space

Önerilen sistem gereksinimleri

OS: 64-bit Windows 10 CPU: Intel i5 3570K or equivalent RAM: 8GB GPU: Nvidia GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 290 GPU RAM: 8GB HARD DRIVE: Minimum 30 GB of free space

Apex Legends daha iyi nasıl olabilir?

Çıktıktan daha sonra fazla sevilen, milyonlarca oyuncuya ulaşan Apex Legends, diğer Battle Royale oyunlarına kadar öbür içerikler barındırıyordu. Apex Legends içerisinde yer alan, diğer oyunlarla farklılığını oluşturan ayrıntı ise aşağıdaki gibi oldu.

Happy Hour: Oyuncuların gözde çevrimiçi oyunları Apex Legends oynamaya geri dönmelerini karşılayan bir şey, sürekli yükselen döngüdür. XP çubuğunu doldurup görmek, yeni bir seviyeye ulaşmak gibisi yoktur.  Titanfall 2’deki fazla oyunculu oyunun en havalı özelliklerinden biri de bu oyunun Happy Hour olması. İkili XP , belirlenmiş bir günlük süre için iki kat daha seri tesviye yerine getirmek olağanüstü. Yalnızca bonus XP teşvikini vermekle kalmaz, aynı zamanda oyuncu sayısı bu sürelerde en yüksek seviyede kalır, bu nedenle bir eşleşme bulmak hiç sorun olmaz.

Anlık etkinlikler: Sınırlı vakit etkinlikleri mükemmeldir, ancak amaç insanların uyumlu olarak Apex Legends‘i her yerde ziyaret etmesini sağlamaksa, günlük, haftalık zorluklar daha da iyidir. Belirtilmiş bir silahla belirtilmiş sayıda öldürmenin tamamlanması oyuna bir meydan okuma katmanı ekler. Ilave olarak, Apex Legends, listenin eşsiz yeteneklerinden yararlanan karaktere özgü günlüklere sahip olan Dead by Daylight gibi bir şeyden ayrıntılarıyla ödünç alabilir.

Yeni modlar: Özel olaylar bir yanlamasına, eğer Respawn, Apex Legends için geleneksel bazı ölüm maçı modu gibi bir şey bıraksa ne olur? Şüphesiz, bu, oyunun bundan böyle sadece özel olarak bir savaş royale deneyimi olmadığı, ancak atış mekaniği, bayrak yakalamada ya da nokta modunu denetim etmede gösterilmeyi adalet edecek değin iyi olduğu anlamına gelecektir.

Daha iyi istatistik bilimi takibi: 300’e yakın Apex Legends maçı oynadım ve toplamda yedi tane kazandım. acilen toplam kazanma sayınızı peşine düşüp takip etmek imkansız. Elbette, oynadığın her kişilik için tam bir takımla kaç kez kazandığını görebildin, fakat o süre bile bir takım tahminlere dayanan işler var, kazancını kaybetme rekorunu bu şekilde çözmen birazcık şiddet .

Haritalar: Fortnite benzer haritayı bir buçuk yıldan beri kullanıyor, zaman zaman peyzajda ufak şartların değişmesi yapılıyor. (Bu yanardağ ağzı olayı aptaldı.) Apex Legends haritasını da değiştirebilir, muhtemelen yolun aşağısında bir noktada olacaktır, fakat daha da iyi olanı çoklu haritaların tanıtılmasıdır. Cehennem, şayet de Apex Legends yaparsa, Fortnite, takım elbiselerini peşine düşüp takip etmek, kendine özel hayran kitlesi için yeni haritalar eklemek için ilham alacak.

İndir

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.