user

Batak Oyunu indir

1106 okunma — 28 Aralık 2019 11:02
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Batak Oyunu indir

Batak, adından da anlayacağınız üzere popüler kart oyunlarından bir adam başına olan batağı bilgisayarınız üstünde oynama keyfi yaşayacağınız bedava bir program.

Batak Ekran Görüntüleri - 1
Batak Ekran Görüntüleri - 2
Batak Ekran Görüntüleri - 3

Barış YANIK

Barıştırma YANIK – 5 YIL ÖNCE GÜNCELLENDİ

Genellikle lise yada üniversite yıllarında öğrenilen Batak oyununu manâsız zamanlarınızda bilgisayarınız üzerinde oynamak için bedava olarak Batak programını indirebilirsiniz. Oyun gerçekte ihaleli batak oyunu. Eğer ihaleli batağı bilmiyorsanız üzüntü etmenize gerek değil çünkü normal batak oyunundan tek farkı, kaç el alacağınız için diğer oyuncular ile yarışa giriyorsunuz ve en fazla eli alırım diyen o oyunda kozu belirliyor. Yani koz değişmez olarak maça değil.

Bir çok kişi batağı ya lisede yada üniversite öğrenmiştir. Bana Kalırsa bizim öğrenci evine misafirliğe gelenlere kapıdan girmeden sorduğumuz soru batak bilip bilmedikleri oluyordu. Bakkala kim gidecek diye karar devretmek için bile batak attığımız olmuştur. Keza batak oynayalım da denmez. Batak atalım denir.

Batak oyunu ile bu keyfi bilgisayarınıza taşıyarak dilediğiniz zaman ihaleli batak oynayabilirsiniz. Iyice bedava olarak sunulan oyun birazcık eski olduğu için bilgisayar hamlelerinize çok iyi yanıt veremiyor fakat pratik gerçekleştirmek için epeyce iyi olduğunu söyleyebilirim.

İndirİndir

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.