user

Parasız Sohbet Siteleri

2174 okunma — 27 Şubat 2022 08:26
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

chatki sohbet

Parasız görüntülü sohbet siteleri yani bedava olarak chat yapabildiğiniz siteler, bu sayfalar arasında yer alan irc sohbet sitelerine nick kayıt etmeden ücretsiz olarak hızlıca bağlanıp sohbet edebilirsiniz. Sitelerimizden kullanıcılarımızdan para talep etmemekteyiz.

Günümüzde bir çok sohbet sitesi bu işlerden para talep etmektedir biz sizler için daime ücretsiz siteleri burada listeliyor olacağız ve kullanımınıza sunacağız. Gün içerisinde canı sıkılan bir çok kişi insanlarla konuşmak dertleşmek ister. Bazılarının insanlarla konuşma imkanı olmayabilir veya evde yalnız olabilir. İşte tam burada devreye internet siteleri giriyor sitelerde yer alan binlerce kullanıcılarından bazılarını seçerek konuşmaya başlarsınız. Bu sayede can sıkıntınızdan kurtulup konuşma ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Parasız Rastgele Görüntülü, Yazılı ve Sesli Sohbet

Bağlanacağınız rastgele kameralı odalarda 3 farklı seçenek kullanarak iletişim kurma imkanı vardır, yazılı, sesli ve görüntülü olmak üzere istediğiniz tercihi kullanarak karşınızdaki yabancı kullanıcı ile iletişim kurma imkanı yakalarsınız.

Rastgele parasız görüntülü sohbet ekranında uymanız gereken kurallar vardır bu kurallara uygun davrandığınız sürece site içerisinde sorunsuzca gezinebilirsiniz. Basit kurallar; küfür, hakaret, çıplaklık ve uygunsuz davranışlar olmak üzere belirlenmiştir. 18 yaşından küçük kullanıcıların sistemi kullanması uygun bulunmamaktadır.

 Rastgele Görüntülü İnsanlarla Bedava Sohbet

Random kameralı chat sistemi ile her tıkladığınızda karşınıza yeni bir kullanıcı çıkmaktadır şansınıza göre erkek veya bayan olabilir aynı zamanda dünyanın tüm bölgelerinden insanların sisteme giriş yapması sebebiyle, karşınıza bazen yunan kızlar, bazen zenci erkekler ve bazen de Türk kullanıcılar çıkabilir. Her tıklama yeni bir kullanıcı demek

Sistemde bazen karşınıza uygunsuz kullanıcılar çıkabilir her kullanıcı sisteme görüntülü sohbet için girmemektedir. Bazı kullanıcılar cinsel arayışlar Show yapma Show isteme gibi arayışlarla sisteme giriş kurabilir bu kullanıcıları engelleyebilir veya şikayet edebilirsiniz. Engellediğiniz kullanıcı bir sonraki aşamada karşınıza çıkmayacaktır. Şikayet ettiğiniz kullanıcı ise site yönetim tarafından incelenir ve kural hatası varsa sistemden uzaklaştırılır.

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.