user

Amerika Görüntülü Sohbet

1395 okunma — 27 Şubat 2022 01:14
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

amerika sohbet

Amerika görüntülü sohbet internette gün geçtikçe popüler olma yolunda ilerlemektedir, alternatif mobil ve masa üstü uygulamalar ile bedava görüntülü sohbet etme olanağı sağlanmaktadır. Sizlerde bu görüntülü sohbet odalarına bağlanarak kaliteli ve da eğlenceli chat imkanını kullanmaya başlayın.

Amerika Görüntülü Sohbet Giriş

Alternatif  Rastgele  görüntülü sohbet Odaları

Sistemde alternatif 2 seçenek vardır birinci seçenekte üye olmadan direk odalara bağlanarak konuşmaya başlarsınız. Diğer alternatif görüntülü sohbet giriş ekranında sizden üyelik istemektedir, bazı özellikleri ücretsiz sunup bazı özel ikili yeni kameralı sohbet odalarında sizden ücret isteyebilir bunun için süre satın alıp konuşmaya başlayabilirsiniz.

Bedava odaları tercih ederek ücretsiz iletişimde kalabilir yeni bayan erkek kullanıcılar ile tanışıp arkadaşlık kurmaya başlayabilirsiniz.

Rastgele Görüntülü, Yazılı ve Sesli Sohbet

Bağlanacağınız rastgele kameralı odalarda 3 farklı seçenek kullanarak iletişim kurma imkanı vardır, yazılı, sesli ve görüntülü olmak üzere istediğiniz tercihi kullanarak karşınızdaki yabancı kullanıcı ile iletişim kurma imkanı yakalarsınız.

Rastgele görüntülü sohbet ekranında uymanız gereken kurallar vardır bu kurallara uygun davrandığınız sürece site içerisinde sorunsuzca gezinebilirsiniz. Basit kurallar; küfür, hakaret, çıplaklık ve uygunsuz davranışlar olmak üzere belirlenmiştir. 18 yaşından küçük kullanıcıların sistemi kullanması uygun bulunmamaktadır.

Rastgele Görüntülü İnsanlarla

Random kameralı chat sistemi ile her tıkladığınızda karşınıza yeni bir kullanıcı çıkmaktadır şansınıza göre erkek veya bayan olabilir aynı zamanda dünyanın tüm bölgelerinden insanların sisteme giriş yapması sebebiyle, karşınıza bazen Rus kızlar, bazen zenci erkekler ve bazen de Türk kullanıcılar çıkabilir. Her tıklamada bir sürpriz ile karşılaşabilirsiniz.

Sistemde bazen karşınıza uygunsuz kullanıcılar çıkabilir her kullanıcı sisteme Amerika görüntülü sohbet için girmemektedir. Bazı kullanıcılar cinsel arayışlar Show yapma Show isteme gibi arayışlarla sisteme bağlantı kurabilir bu kullanıcıları engelleyebilir veya şikayet edebilirsiniz. Engellediğiniz kullanıcı bir sonraki armada karşınıza çıkmayacaktır. Şikayet ettiğiniz kullanıcı ise site yönetim tarafından incelenir ve kural hatası varsa sistemden uzaklaştırılır.

 

 

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.