user

22 Eylül Perşembe Hava Durumu: Bugün Hava Nasıl Olacak? Hava Sıcaklıkları Düşüyor!

72 okunma — 22 Eylül 2022 00:51
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, son dakika hava durumu raporunu yayınladı. Yaz mevsiminin bitmesiyle birlikte ülkenin birçok yerinde sıcaklıkların 10 dereceye kadar düşeceği belirtildi. Vatandaşlar ise pek çok bölgede görülen kuvvetli yağışların devam edip etmeyeceğini merak etmeye başladı. Peki bugün hava nasıl olacak? İşte 22 Eylül Perşembe il il hava durumu…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan son raporunda Marmara, Akdeniz, İç Anadolu ve Karadeniz’in batı ve doğu kesimlerinin yağışlı geçeceği belirtildi.

İstanbul, Sakarya, Bursa ile Yalova çevrelerinde ve Kırklareli’nde akşam saatlerinden itibaren kuvvetli yağış bekleniyor. Ayrıca  Antalya çevrelerinde gök gürültülü yağış beklenirken, Doğu Akdeniz ve Kuzey Ege’de ise kuvvetli rüzgar yaşanacağı belirtildi.

22 Eylül Perşembe İstanbul Hava Durumu

22 Eylül Perşembe günü İstanbul’da havanın parçalı bulutlu ve aralıklı olarak sağanak yağışlı olacağı bekleniyor. En düşük sıcaklığının 13, en yüksek sıcaklığın ise 18 olacağı tahmin ediliyor.

22 Eylül Perşembe Ankara Hava Durumu

22 Eylül Perşembe günü Ankara’da havanın parçalı bulutlu ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçmesi bekleniyor. En düşük sıcaklığın 12, en yüksek sıcaklığın ise 20 olacağı tahmin ediliyor.

22 Eylül Perşembe İzmir Hava Durumu

22 Eylül Perşembe günü İzmir’de havanın parçalı ya da az bulutlu olması bekleniyor. En düşük sıcaklığın 18, en yüksek sıcaklığın ise 23 olacağı tahmin ediliyor.

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.