user

World of Tanks Blitz

523 okunma — 28 Şubat 2020 00:32
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz, Windows 10 cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz online ve Türkçe tank savaşı oyunu.

World of Tanks Blitz, Windows 10 tablet ve bilgisayarlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz online ve Türkçe tank savaşı oyunu. PC platformunda oldukça popüler olan oyunun mobil sürümü bu adla karşımıza çıkıyor. Gerek görsellik olarak, gerek oynanış yönünden, gerekse de içerik bakımından PC platformundan hiç farkı yok diyebilirim.

Milyonları başına toplattırmayı başaran tank savaşı oyunu World of Tanks’in mobilde oynanabilir versiyonu World of Tanks Blitz’de çoklu oyuncu modunda 7’ye 7 tank savaşlarınıa atılıp zafer yolunda mücadele edebilmenin yanı sıra bonus ve başarımlar kazandıran savaş görevlerine katılabiliyorsunuz. Her iki modda da aksiyon dozu oldukça yüksek.

Oyunda Almanya, İngiltere, Amerika, Japonya, SSCB’den 200’ün üzerinde tank bulunmakla birlikte tanklar sınıflara ayrılmış olarak (hafif, orta, ağır, tank avcıları) karşınıza çıkıyor. 18 savaş arenasının olması da güzel.

Tankları yönetmenin zor olabileceğini düşünebilirsiniz ancak detaylı eğitim aşamasında tankı nasıl kontrol edeceğinizden, nasıl savaşacağınıza her şey gösteriliyor. Ayrıca Türkçe olduğundan fazla zorlanacağınızı düşünmüyorum. Oyunu daha önce PC’de oynamadıysanız eğitimi kesinlikle geçmemenizi tavsiye ederim.

İndir

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.