user

Tiny Troopers 2: Special Ops

467 okunma — 28 Şubat 2020 00:31
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Tiny Troopers 2: Special Ops

Tiny Troopers 2: Special Ops, Windows tablet ve bilgisayarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz kaliteli bir savaş oyunu.

Tiny Troopers 2: Special Ops, Game Troopers’ın mobilde oldukça popüler savaş – strateji oyunu ve son olarak Windows platformunda karşımıza çıkıyor. Windows 8 üzeri tablet ve bilgisayarımıza ücretsiz indirip oynayabildiğimiz oyunda mini askerlerimizle zorlu operasyonlara katılıyoruz.

Game Troopers imzasını taşıyan savaş oyunu Tiny Troopers’ın devam oyunu olan Tiny Troopers 2: Special Ops adından da anlayacağınız üzere birkaç minik askerle çeşitli operasyonlara katıldığımız gecesi gündüzü olmayan bir oyun. Zorlu eğitimlerden geçen minik askerlerimizle bazen karada bazense denizin ortasında çatışmaya girdiğimiz oyunda kimi zaman tankla düşman üssüne dalıyor, kimi zaman rambo gibi tek bir askerimizle üsse sızmaya çalışıyor, kimi zaman da denizin ortasında çetin bir savaşın içerisinde buluyoruz kendimizi.

Hem görsel hem oynanış hem de atmosfer olarak dört dörtlük bir savaş oyunu diyebileceğim Tiny Troopers 2: Special Ops’da düşman üssünü yerle bir etmemiz gereken normal görevlerin yanında hayatta kalma, zombilerle mücade etme gibi heyecanlı görevlere katılıyoruz. Görevlerden sağ salim çıktığımızda hem rütbe atmış oluyoruz, hem de askerlerimizin silah ve zırhlarını yenileyebiliyoruz. Yenileme olayını es geçmemenizi öneririm. Zira burada yaptığınız her değişiklik görevleri tamamlama sürenizi doğrudan etkiliyor.

XBOX hesabımızla giriş yaptığımızda başarımlar toplayabildiğimiz oyunu hem dokunmatik hem de klasik Windows cihazdan aynı rahatlıkla oynayabiliyoruz. Hareketli geçen savaş oyunlarını seviyorsanız her yönden kalite kokan bu oyun sizi uzun süre ekrana kilitleyecektir.

İndir

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.