user

Vainglory

1366 okunma — 28 Şubat 2020 00:49
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Vainglory

Vainglory, ilk olarak Android ve iOS üzerinden oynanabilen bir MOBA oyunu olarak piyasaya sürülmüş, sonrasında tatmin edici oyuncuya ulaşıldığı düşünülerek, Windows sürümü ile oyuncuların karşısına çıkmıştır.

Android ve iOS üzerinden oynanabilen MOBA oyunu Vainglory, 30 Temmuz 2018 itibarıyla ypaılan resmi açıklamayla birlikte Windows sürümü için ilk hazırlıklara başlamıştır.

Super Evil Megacorp tarafından mobil platformlar için geliştirilen MOBA oyunu Vainglory, telefon ve tabletler üstünde en fazla oynanan yapımların başında geliyordu. Milyonlarca oyuncuya ulaşmayı başaran oyun, mobil dünyanın en çok kazananları arasına dahil girmişti.

Daha önce Samsung DEX gibi telefonları bilgisayara çeviren arabulucu cihazlar üzerinden bilgisayar üzerinden Vainglory oynama şansı sunan Super Evil Megacorp, resmi internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamayla birlikte oyunun Windows sürümünün geliştirilmeye başlandığını duyurdu.

Vainglory Windows sürümünün hemen şimdi geliştirme aşamasının başında olduğu söylenirken, oyuncuların desteğiyle birlikte Vainglory’nin dokunmatik ekranlardan kalvye ve mouse’a taşınacağı dile getirildi. İlk aşamada içerisinde çoğu sorun, bug ve hata barındıran Windows sürümünün, alfa sürecinden çıkmasıyla birlikte daha oynanabilir olacağı, sonrasındaysa tamamen sorunsuz şekilde oyuncuların karşısına çıkarak, tam bir bilgisayar oyununa dönüşeceği belirtildi.

Vainglory Windows sürümünün şimdilik alfa sürümünde olduğunu ve içerisinde tonla kusur barındırdığını baştan hatırlatan Super Evil Megacorp, oyunculardan alacakları desteği fazla önemsediklerini belirtti.

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.