user

Achtung! Cthulhu Tactics

647 okunma — 28 Şubat 2020 00:49
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Achtung! Cthulhu Tactics

Achtung! Cthulhu Tactics, bilgisayarlar için geliştirilen ve Steam üzerinden satın alınabilen, kendine has hikayesiyle ön plana meydana çıkan bir strateji oyunudur.

Achtung! Cthulhu Tactics, dünyanın gördüğü en cani topluluk Nazi’lerin egemen olduğu bir evrende geçiyor. Nazi’lere meydan okuduğumuz ve ölümsüz kötülükle amansız bir mücadeleye girdiğimiz Achtung! Cthulhu Tactics, oyunculara hakiki bir sıra tabanlı taktik oyunu deneyimi sunmaya geliyor. Başarılı makro stratejileriyle ön plana çıkan oyunun özellikleriyse şöyle:

Taktiksel Savaş: reformcu sıra tabanlı zemin savaşlarında müttefik kahramanlardan oluşan bir bölüğü yönet. Momentum Sistemi: Öldürmeler toplayarak ve kritik vuruşlar yaparak savaşta iyi performans göstererek Momentum kazan ve savaşı kendi lehine çevir. Işık vs Karanlık: Baskıcı karanlıkta saklanıp bekleyen Cthulhu dölünü açığa dışlamak ve bastırmak için ışığın gücünü kullan. AP Sistemi: her karar önemlidir ve Aksiyon Puanı Sistemi ağır savaş veya çevik hareketlere istediğin değin yük verme esnekliğini verir. Psikolojik Sistem: savaşın fazla sayıda korkunçluğuna tanık ol ve bölüğünün ruh sağlığın savaşın ortasında bozulmasını izle. Takımını İnşa Et: karakterler ayrı yollarla açılabilecek ve seviyesi yükseltilebilecek özel yeteneklere sahiptir ve silahlar değişik faydalar verecek şekilde modifiye edilebilir. Bu da Nazi pisliklerini ortadan daha iyi kaldırmak için bölüğünü özelleştirmene müsade verir. Ilginç Dünya Savaşı: Achtung! Cthulhu’nun Lovecraft-2. Dünya Savaşı karışımı evrenini Mythos’tan ilham almış düşmanlar ve John Houlihan tarafından elle yapılmış, sırık olarak kâğıt kalemli rol yapma oyun anlatım stilinde öykü tabanlı mantıksal bağ ile daha önce hiç olmadığı şekilde keşfet.

Achtung! Cthulhu Tactics sistem gereksinimleri

MİNİMUM: İşletim Sistemi: Windows Vista İşlemci: i5-4570 Bellek: 8 GB RAM Ekran Kartı: GeForce 1050 GTX Ti 4GB DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.