user

Thronebreaker: The Witcher Tales

603 okunma — 28 Şubat 2020 00:49
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Thronebreaker: The Witcher Tales

Thronebreaker: The Witcher Tales, CD Projekt INKAR tarafından geliştirilen, The Witcher ve Gwent’i bir şekilde birleştiren bir oyundur.

CD Projekt INKAR, The Witcher evrenini Thronebreaker ile genişletme kararı almıştı. The Witcher serisine benzer bir atmosferde geçen; ancak bu sefer Meve isimli bir kraliçenin hikayesini anlatan yapım, öbür bir rol yapma deneyimi sunuyordu. Kuzeydeki Lyria ve Rivia halklarını yöneten bir general ve savaşçı olan Meve’in Nilfgaardian işgalini anlatacağı belirli Thronebreak, bambaşka yapısıyla dikkatleri çekmeyi başarıyordu.

Oyunun geçtiği evreni keşfetme üzerine kurulu olacağı dile getirilen Thronebreaker, The Witcher serisinde rol yapma ögelerini içermesinin yanı sıra yakın vakit önce beta sürecine giren ve Thronebreaker ile aynı gün bütün sürümü yayınlanan Gwent’i de içeriyor. Oyuncular keşfetme sırasında karakterlerini yönetirlerken, herhangi bir çatışmaya girmeleri durumunda Gwent tarzı kart savaşları yapıyorlar.

The Witcher ve Gwent karışımı yapısıyla The Witcher evrenini sevenlere farklı bir deneyim sunmayı amaçlayan Throne Breaker: The Witcher Tales, kuşkusuz denenmesi gereken oyunlardan bir parça başına olarak dikkatimizi çekmeyi başarıyor.

Thronebreaker: The Witcher Tales özellikleri

Thronebreaker, 250’den fazla tek oyuncuya özel kartların yanı sıra GWENT: The Witcher Card Game için 20 yeni kart sunuyor. Her kart oyundaki bir varlığı temsilcilik eder – açık dünya keşfi esnasında oyuncuların etkileşim kurduğu karakterler, savaş esnasında konuşlandırılabilen eldeki varlıklar olabilir. Her bir oyun sırasında, oyuncular seçimler yaparlar ve sonuçlarıyla yüzleşirler – bir müttefik mahk conmiyetine aleyhinde yol almak kartlarının güverteden kaybolmasına neden olabilir. Kampanyaya hakim elde etmek, kartların premium animasyonlu sürümlerinin, ek çok oyunculu avatarların, kenarlıkların ve başlıkların kilidini açmanıza ihtimal tanır. Tamamen seslendirilmiş diyaloglar, 11 dile çevrilmiştir.

 

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.