user

Battle Brawlers

792 okunma — 28 Şubat 2020 00:49
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Battle Brawlers

Battle Brawlers, reel zamanlı taktik oyunlarına yeni bir bitik getirmek isteyen bir S

Battle Brawlers, çabuk oynanışıyla dikkatleri çeken ve tüm dünyada kurduğu sunucularla geniş bir kitleye hitap eden, öbür bir gerçek zamanlı taktik oyunudur. Dünya çapında oyunculara her zaman ve her tarafta meydan okuyabilirsiniz. Oyuncular birbirlerine aleyhinde savaşmak için simetrik bir haritada yarışırlar. Dikkat et! Savaş Tanrınızın ölümü, savaşın başarısızlığı demektir. Bir savaş sıradan 10 dakika sürer.

Özellikler:

1v1 ve 2v2 PVP savaş alanı ve reel zamanlı chat 5 ayrı millet, 100’den artı silah, 10’dan artı şahsiyet, 30’dan artı sihir çeşidi Otomatik maç bulgu, Sipariş Verme Listesi, farklı kazanımlar, koptuktan sonradan her yerde bağlanma, Küresel sunucular

Oynanış:

Aynı oyunlarda olduğu gibi farklı alanlara yönlendirilmiş yerlere kule yatırım yapmak yerine Battle Brawlers oyununda, haritanın bir takım yerlerine sizin için savaşacak ordular yerleştiriyor ve üzerine gelen akınları engellemeye çalışıyorsunuz. İlk etapta koyduğunuz orduların yerini değiştiremediğinizden yapacağınız seçimin fazla kayda değer olduğunu hatırlatmakta avantaj var.

Ordularınızı harekete geçirdiğinizdeyse doğru hamleleri yaparak rakibinize aleyhinde fayda sağlamaya ve onu öldürmeye çalışıyorsunuz. Epeyce heyecanlı ve eğlenceli yapısıyla uyarı çeken, taktik oyunlarını kendisine çekmeyi başaran Battle Brawlers oyununun sistem gereksinimleriyse şöyle:

MİNİMUM: İşletim Sistemi: windowsXP SP3/win7/win8/win10 İşlemci: Intel Core Duo 2.0 Ghz or AMD CPU with same capability Bellek: 2 GB RAM Ekran Kartı: GT220, 9500GT, HD4650 or better DirectX: Sürüm 9.0 Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı Depolama: 1 GB kullanılabilir bölge ÖNERİLEN: İşletim Sistemi: windowsXP SP3/win7/win8/win10 İşlemci: Intel Quad-Core or AMD CPU with same capability Hafıza: 4 GB RAM Ekran Kartı: Nvidia Geforce 650 or better DirectX: Sürüm 9.0 Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı Depolama: 1 GB kullanılabilir bölge

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.