user

This is the Police 2

579 okunma — 28 Şubat 2020 00:49
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

This is the Police 2

This is the Police 2, Weappy Studio tarafından geliştirilen ve THQ Nordic göre yayınlanan polis temalı bir strateji oyunudur.

This is the Police 2, serüven ve strateji türünü bir araya getirmeyi başaran ve kendini strateji oyunu olarak tanımlayan bir yapımdır.

Weappy Studio tarafından geliştirilen ve THQ Nordic tarafından yayınlanan This is the Police, hakiki zamanlı yönetim ve strateji oyunu olarak piyasaya çıkmıştı. Oyuncular, This is the Police’de dejenere belediye başkanı göre emekliliğe zorlanan Jack Boyd’u denetim ediyorlardı. Freeburg ismi verilen hayali bir kentte geçen oyun, 1980’li yıllarda ana karakterin başından 180 günü bizlere gösteriyordu. Bir polisin yaşayabileceği türlü olayı birebir yaşayabildiğimiz ilk oyun, ayrı yapısıyla yüksek ve düşük almak üzere epeyce karmakarışık tahlil puanları almıştı.

This is the Police 2 isimli oyundaysa oyuncular yeniden bir karakolun tüm yönetimini ellerine alıyorlar ve polisiye vakalara müdahalede bulunuyorlar. Bir cinayeti çözüme kavuşturmadan, rehine olaylarına müdahaleye değin bir dizi olayı yoklama edebiliyoruz. Örneğin; bir rehine olayına SWAT ekipleriyle gidince, tüm SWAT polislerini yönetebiliyor ve rehinenin veya operasyonun nasıl gerçekleşeceğini reel zamanlı olarak yönetebiliyorsunuz. This is the Police 2 sistem gereksinimleri ise şöyle:

MİNİMUM: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir İşletim Sistemi: Windows Vista SP1 İşlemci: Dual Core CPU Hafıza: 2 GB RAM Ekran Kartı: Intel HD 4000, GeForce GT 330M, Radeon HD 4670 ya da daha üstü DirectX: Sürüm 10 Depolama: 4 GB kullanılabilir alan Ses Kartı: DirectX ahenkli ÖNERİLEN: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir İşletim Sistemi: Windows 10 İşlemci: Quad Core CPU Bellek: 4 GB RAM Ekran Kartı: GeForce 560 or higher, AMD Radeon HD 5830 veya daha üstü DirectX: Sürüm 11 Depolama: 4 GB kullanılabilir bölge Ses Kartı: DirectX düzenli

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.