user

Artifact

1254 okunma — 28 Şubat 2020 00:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Artifact

Artifact, Valve kadar geliştirilen ve kendine has özellikleri yer alan bir cins kart oyunudur.

Artifact-1 - 1
Artifact-2 - 2
Artifact-3 - 3
Artifact-4 - 4
Artifact-5 - 5

Ramazan Tugay Kahraman

Ramazan Tugay Kahraman – 2 YIL ÖNCE GÜNCELLENDİ

Half-Life, Counter-Strike ve Dota 2 gibi oyunların geliştiricisi Valve, kart oyunu sektörüne hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Kart oyunlarına yeni bir görünüm açışı getirme iddiasıyla ortaya çıkan Artifact, bambaşka oyun tarzıyla dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor.

Artifact, diğer kart oyunlarının tersine 1 masa yerine üç farklı masa içeriyor. Yani oyuncular aynı anda üç masayı birden denetleme etmeye ve stratejilerini bu yönde vermeye başlıyorlar. MOBA oyunlarındaki “lane” tarzı bir ilerleyiş peşine düşüp takip eden oyun, yapımcıları kadar “MOBA’ların kart oyunu” şeklinde tanımlanıyor.

Efsanevi kart oyunu tasarımcısı Richard Garfield ve Valve aralarında bir işbirliği olan Artifact, Dota 2’nin zengin ayarı ile içe doğru stratejik ve rekabetçi bir oyunu bir araya getiren bir dijital kart oyunudur. Sonuç, başka hiçbir şeye benzemeyen güzel ve görsel açıdan güzel bir karttır. Güverteni üç şerit kavşağından geçirin, rakibinizin her hareketini kendinizden biriyle cevaplayın. Sınırsız el boyutu. Denetleme ettiğiniz sınırsız sayıda bölüm. Sınırsız mana çalıştırabilirsiniz. Sürekli değişen savaş muharebesinde gezinmenin en iyi yoluna karar atamak size kalmıştır.

Bir mutfak masasının civarda kart oyunları oynamışsanız, ev kuralları ile gelebilecek keyfi bilirsiniz. Eser, size ve arkadaşlarınıza bir turnuva oluşturmada kontrolü tamamlamanızı sağlar. Yalnızca eleme ya da eleme formatı ve güverte kısıtlamalarını seçin; sonra, arkadaşlarınıza kendi tasarımınızın bir potasına meydan okuyun. Dünyaya karşısında yeteneklerinizi sınamak ister misiniz? Vana destekli gösteriler ve turnuvalar oyunculara sadece fayda sevinci için Artifact oynamak değil, bununla beraber oyun seviyesine tarafından ödül için fırsat verecektir.

Artifact sistem gereksinimleri

MİNİMUM: İşletim Sistemi: Windows 7 or newer İşlemci: Intel i5, 2.4 Ghz or better Bellek: 4 GB RAM Ekran Kartı: Integrated HD Graphics 520 w/128 MB or better Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı Depolama: 7 GB kullanılabilir alan

İndir

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.