user

Shadow Kings

1016 okunma — 28 Şubat 2020 00:32
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Shadow Kings

Shadow Kings ile fantastik bir maceraya adım atıyoruz

Shadow Kings oyunculara kendi krallıklarını kurma ve destansı bir maceraya atılma imkanı veren bir tarayıcı oyunudur. 

Bilgisayarlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olan Shadow Kings’de fantastik bir dünyaya adım atıyoruz. Oyunda herşey şeytani güçlerin hizmetkarı olan trollerin, orkların ve goblinlerin insanlara, elflere ve cücelere saldırmasıyla başlıyor. Biz bu tehlike karşısında kendi krallığımızı kurmalı ve elfler, insanlar ve cücelerin güçlerini birleştirerek gölgelerin hizmetkarlarını geri püskürtmeliyiz.

Shadow Kings’de kendi şehrimizi kurduktan sonra askeri birliklerimizin üretimine başlıyoruz ve düşmanlarımıza saldırarak güvenliğimizi sağlıyoruz. Oyunda krallığımızı geliştirdikçe bir metropol olma yolunda ilerliyoruz ve krallığımızın içerisinde yaşayan halkımızı korumaya devam ettikçe onlardan vergi toplayabiliyoruz. Bunun yanında kaynak elde etmek için ticaret yapabilmekteyiz.

MMO türünde bir strateji oyunu olan Shadow Kings size diğer oyuncularla ittifaklar kurabilme veya onlara meydan okuyabilme imkanı veriyor. Diplomasinin önemli olduğu bir strateji oyunu olan Shadow Kings internet bağlantısına ve güncel bir internet tarayıcısına sahip herhangi bir bilgisayarda oynayabileceğiniz eğlenceli bir çok oyunculu strateji oyunu.

İndir

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.