user

Battle Islands

547 okunma — 28 Şubat 2020 00:32
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Battle Islands

Battle Islands ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir strateji oyunudur

Battle Islands bizleri 2. Dünya Savaşı‘na konuk eden ve bolca eğlence sunan bir strateji oyunudur.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strOyuateji olan Battle Islands’da kendi birliklerimizi yöneterek Güney Pasifik’te hava, kara ve deniz üzerinde hakimiyet kurmak için heyecan dolu bir maceraya atılıyoruz. Oyundaki temel görevimiz stratejik olarak yüksek önem taşıyan adalara çıkartma yapmak ve bu adaları kontrol altına almak. Bu iş için emrimize dönemin en gelişmiş savaş teknolojileri sunuluyor. Bu güçleri kullanarak savaşın kaderini değiştirmeye çalıştığımız Battle Islands bize uzun sürecek bir eğlence vaad etmekte.

Battle Islands hem tek başınıza hem de internet üzerinden arkadaşlarınıza karşı veya arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz bir strateji oyunu. Oyunda galibiyete ulaşabilmek için hem hava, hem kara hem de deniz kuvvetlerimizi uyumlu bir şekilde kullanmamız gerekmekte. Bize kontrol edebilmemiz için piyadeler, jipler, botlar, tanklar ve savaş uçakları gibi farklı birimler verilirken karargahımızı da savunmak için gerkeli önlemleri almamız gerekiyor.

Battle Islands’ı oynayabilmek için gerekli olan minimum sistem gereksinimleri şunlar:

Windows XP SP2, Windows Vista SP1 veya Windows 7 işletim sistemi 1 GHZ işlemci 512 MB RAM DirectX 9 uyumlu ekran kartı DirectX 9.0 İnternet bağlantısı 150 MB boş depolama alanı

Oyunu indirmek için bu yazımızdan faydalanabilirsiniz:

Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

İndir

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.