user

Pacific Wings

1173 okunma — 28 Şubat 2020 00:33
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Pacific Wings

Pacific Wings retro tarzda, oldukça eğlenceli bir uçak oyunudur

Pacific Wings bize eski atari oyunlarının sunduğu klasik eğlenceyi sunabilen, Windows 8 işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir uçak oyunudur.

Tam anlamıyla retro tarzda bir oyun olan Pacific Wings’de uçağımızı kuşbakışı olarak kontrol ediyoruz ve dikey olarak ilerledikçe karşımıza çıkan düşmanları yok etmeye çalışıyoruz. Oyunun hikayesi 2. Dünya Savaşı’nın en kritik anlarında geçiyor. Bu dönemde Amerika ve Japonya arasındaki Pasifik Okyanusu adalarının üzerindeki hakimiyet için çıkan çatışmalar iyice hızlanmıştır. Japonlar düşman hatlarına intahar sldırısı gerçekleştiren kamikaze uçakları ile tanınırken Amerikan’lar P-38 savaş uçaklarıyla buna karşılık vermeye çalışmaktadırlar. Biz de bir müffetik pilotu olarak savaşa dahil oluyoruz ve P-38 uçağımıza atlayarak Japonlar’la savaşıyor ve savaşın gidişatını değiştirmeye çalışıyoruz.

Pacific Wings’de uçağımızı W,A,S,D tuşları ile yönlendiriyoruz ve Space veya Ctrl tuşuyla düşmanların üzerinde ateş açıyoruz. Ekranda üzerimize doğru ateş eden düşmanları takip etmeli ve mermilerinden kaçmalıyız. Oyun süresince karşımıza birçok farklı Japon savaş uçağı çıkıyor. Giderek güçlenen düşman uçaklarını yenebilmemiz için bize 3 adet silah geliştirmesi sunuluyor ve bu geliştirmelerle ateş gücümüzü arttırabiliyoruz.

Pacific Wings klasik tarzda eğlenceli bir oynanış sunan, bu türde oyunları seven kullanıcıların kaçırmaması gereken ücretsiz bir oyun.

İndir

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.