user

Emancy: Borderline War

515 okunma — 28 Şubat 2020 00:33
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Emancy: Borderline War

Emancy: Borderline War sürükleyici bir savaş oyunudur

Emancy: Borderline War, Windows 8 ve üst versiyonlarını kullanan bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz strateji oyunu ve aksiyon öğelerini birleştiren bir savaş oyunudur.

Uzak gelecekte geçen bir hikayeye sahip olan Emancy: Borderline War’da Emancy gezegeni üzerinde hakimiyet mücadelesi veren iki ülkenin hikayesi konu alınıyor. Ülkeler sınırlar üzerinde anlaşamadıktan sonra savaşa girmiş ve ellerindeki bütün güçler ile birbirlerine saldırmaya başlamıştır. Biz ise bu savaşta ülkemizin en iyi askerlerinden birinin kontrolünü elimize alarak savaşın kaderini değiştirmeye çalışıyoruz.

Emancy: Borderline War stratejik bir oynanışa sahip. Oyunda kahramanımızı tıpkı klasik bilgisayar oyunu Crimsonland‘da olduğu gibi kuşbakışı olarak kontrol ediyoruz ve dört bir yandan bize saldıran düşmanlara karşı silahlarımızı kullanarak ateş ediyoruz. Kontrol ettiğimiz asker süper güçlere sahip değil ve takımımızdaki diğer askerler gibi ölebiliyor; bu nedenle yeteneklerimizi ve taktiksel zekamızı kullanmalıyız ve düşmanlarımıza üstünlük sağlamalıyız.

Emancy: Borderline War’da farklı silahlar kullanabilmekteyiz. Oyunda kazandığımız parayla yeni silahlar alabilmemiz de mümkün. Eğer aksiyon oyunlarını seviyorsanız Emancy: Borderline War hoşunuza gidebilecek bir seçenek olacaktır.

İndir

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.