user

Order & Chaos Online

506 okunma — 28 Şubat 2020 00:32
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Order & Chaos Online

Order & Chaos Online, Windows platformundaki en iyi devasa çevrimiçi rol yapma (mmorpg) oyunu.

Order & Chaos Online, Windows 8 tablet veya bilgisayarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir MMORPG oyunu. Hem tekli hem de çoklu oynamamıza izin veren bu devasa çevrimiçi rol yapma oyununda ucu bucağı olmayan epik hayal dünyasını keşfe çıkıyor, gerek tek başımıza gerekse de arkadaşlarımızla birlikte dövüşmenin keyfini sürüyoruz.

Gameloft’un bir ürünü olan Order & Chaos Online, 5 farklı ırkla oynamamıza izin veren başarılı bir MMORPG oyunu. Seçebileceğimiz ırklar arasında düzeni sağlamaya çalışan Elf ve İnsanlar; kaos ortamı yaratmaktan keyif alan Hortlak ve Orklar; ve de her iki tarafta da bulunmayan yani tarafsız kalmış bir ırk olan Mendeller bulunuyor.

Cinsiyetimizi, görünüşümüzü, sınıfımızı ve yeteneğimizi seçip oynamaya başladığımız oyunda 1200’ün üzerinde görev bulunuyor. Karanlık ormanlardan çöllere ve dağlara göz alıcı mekanlarda bizlere verilen görevleri tamamlıyor; görevlerimiz esnasında birçok karakterle tanışma ve onlarla etkileşime girme şansı buluyoruz.

Oyuncularla birebir kapışma şansı da sunan Order & Chaos Online, Windows platformu için Xbox Live entegrasyonu ile geliyor. Ayrıca 8. seviyeye kadar oyunu hiçbir ücret ödemeden oynayabiliyorsunuz.

İndir

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.