user

Heroes of Order & Chaos

530 okunma — 28 Şubat 2020 00:32
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Heroes of Order & Chaos

Heroes of Order & Chaos, Windows 8 üzeri tablet ve bilgisayarlar için Türkçe MOBA oyunu.

Heroes of Order & Chaos, Gameloft tarafından geliştirilen Türkçe dil seçeneği ile gelen bir çevrimiçi çok oyunculu savaş arenası (MOBA) oyunu. Windows tabanlı tablet ve bilgisayarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz kaliteli bir MOBA oyunu arıyorsanız kesinlikle es geçmemeniz gereken bir yapım olduğunu düşündüğüm Heroes of Order & Chaos oyununda ister tek başınıza isterseniz de takım halinde savaşma şansına sahipsiniz.

Kısa sürede bağımlılık yaratan MOBA oyununa sunucu seçiminizi yaptıktan sonra Lav Lordu, Toprak Devi, Karanlık Sürgün Elf adlarını taşıyan üç kahraman arasından seçiminizi yaparak oyuna giriş yapmış oluyorsunuz. Tahmin edeceğiniz üzere ilk bölüm karakterleri ve oynanışı tanıtmaya yönelik ve ilk bölüm köye saldıran canavarları durdurmaya çalıştığınız hemen sonlanan ve kolay bir bölüm. Direktifler doğrultusunda ilerlediğinizden ve de oyun Türkçe olduğundan oynanış hem kolay hale geliyor, hem de oynaması daha zevkli oluyor. Ancak keşke menü ve konuşmaların yanında karakter seslendirmeleri de Türkçe olsaydı… Oyunun beğendiğim diğer bir yanı da bu denli karmaşık ve derin bir oyun olmasına rağmen oynanışın çok basit tutulması oldu.

Kahramanlarınızı yönlendirmek için sağ fare ile tıklamanız veya ekranın herhangi bir yerine dokunmanız, savaşmak ve özel güçlerinizi kullanmak için sağdaki butonları kullanmanız yeterli oluyor. Zaten alıştırma bölümünde nasıl savaşacağınız, güçlerinizi nasıl kullanacağınız, kahramanınızı nasıl yönlendireceğiniz gösteriliyor.

Haradon ve Heroes of Order & Chaos dünyasında yakın dövüş uzmanlarından korkunç büyücülere kadar 40’dan fazla kahramanla savaşma şansı bulduğumuz MOBA oyununda 3’e 3 veya 5’e 5 dövüşebileceğiniz iki farklı türde harita sunuluyor. Bu haritalarda tek başınıza veya çok oyunculu modda savaşabiliyorsunuz.

İndir

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.