user

Kızlarla Nasıl Sohbet Edilir

749 okunma — 02 Ocak 2020 22:58
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

kizlarla chat sohbet

İltifat et.

İltifat içten ve kibar olsun. Ona gülüşünün defa güzel olduğunu, kolyesini beğendiğini ve kahkahasının bulaşıcı olduğunu söyle. Kendisini kalifiye hissetmesini sağla. Onu gerçeküstü iltifatlarla bunaltmamaya ilgi et yok ise samimiyetsiz görünebilirsin.
Ona, “Harika tek gülüşün var, gülüşünün çevreye bulaşan tek özelliği var!” demeyi dene.
Ya da “Çok 

hoş tek giysi, kırmızı sana harbiden yakışıyor” de.

Onu tavlamaya çalış.

İyi tek tavlama dili kızı güldürür ve mutlaka ilgisini çeker. Kolay ve antipatik tavlama numaralarından uzak dur. Tavlama sanatını icra eder iken ilgi edilecek en ehemmiyetli nokta kendisine güvenmendir, bu sebepten mahcup davranma!

Romantik olmak yerine, “Selam, ben Aydın. sohbet etmeden evvel en azından   tanışabiliriz diye düşünmüştüm” demeyi dene.
Kompliman

 inşa etmek yerine, “Arkadaşlarım bardaki en güzel kızla sohbet edemeyeceğim ile ilgili benimle iddialaşıyorlar. Onlardan kazandığımız paralarla tek şeyler içmek ister misin?”

Sözle ifade edilmeyen ipuçlarına odaklan.

Normalde flörtöz olmayan tek yorumu romantizme doğru kaydırmak yerine beden dili veyahut surat ifadeleri gibi sözel olmayan ipuçlarını kullanabilirsin.
Vücut dilin aç
ık ve davetkâr olsun. Makul göz ilişkisini kur ve gülümse, gülümse, gülümse!Bir şeyler anlatırken kızın eline veyahut koluna hafifçe dokun. Bu, aranızda tek yakınlık meydana gelmesine yardımcı olur ve dostluk boyutundan çıkmanızı sağlar.
Kollarını bağlamak, somurtmak veyahut yere bakmak gibi olumsuz tek beden dili kullanmaktan kaçın.

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.