user

İndirmeden Canlı Okey

2555 okunma — 09 Ocak 2020 10:03
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

3Z6Riw

Bilgisayarınıza bir program ve dosya indirmeden tarayıcınız ile bedava okey oynayabileceğiniz okeyat okey salonlarına buradan hızlıca bağlanabilir, hiç bir ücret ödemeden, bilgisayarınıza bir dosya indirmeden, çip için para ödemeden hediye çiplerle hemen okey oynamaya başlayabilirsiniz.

İndirmeden Okey  Nasıl Oynanır

Tarayıcınız ile okey adresine giriş yapıp kolayca oyun oynamaya başlayabilirsiniz. İlk olarak oyuna başla sekmesine tıklayacaksınız karşınıza alttaki gibi bir ekran çıkacaktır.

okey giris

Buradan ilkez giriş yapıyorsanız kayıt ol sekmesine tıklıyorsunuz hızlıca üye olabilirsiniz email onayı istemiyor. Veya daha önce üye olduysanız giriş yap diyerek okey sistemine giriş yapıyorsunuz veya facebook ile giriş yaparak okey oynayabilirsiniz.

Giriş yaptığınızda kendinizi lobi sohbet ekranında bulacaksınız burada okey oynanan okey masaları ve sohbet ekranınız vardır sohbet ekranında kullanıcılarla okey oynamaya başlamadan önce sohbet edebilir kendinize bir ortak bulabilirsiniz. Sol üst köşede yer alan MASA AÇ sekmesine tıklayarak siz kendi masanızı kurarak bilgisayarınıza java veya herhangi bir dosya kurmadan okey oynamanın keyfini çıkarmaya başlayın.

Bilgisayarınızda java vb. uygulama kurulu olmasına gerke yoktur tarayıcı bazlı online okey sistemidir.

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.