Puanlı Okey

tarafından
489
Puanlı Okey
Oyuna Puan Ver

Puanlı okey oynamak her zaman rekabet içinde olmak demektir. Her an yeni puanlar kazanarak okey oyununa rekabet katabilirsiniz.

  • Ortalama Puan
    0.0

Puanlı Okey Salonu

Puanlı okey oynamak her zaman rekabet içinde olmak demektir. Her an yeni puanlar kazanarak okey oyununa rekabet katabilirsiniz. Yarışma içinde geçen keyifli oyun olan okey oyunu , içinde düzenlenen turnuvalara katılarak yüksek puanlar kazanabilir rakiplerinizi geçebilirsiniz. Her zaman en yüksek puan kazanan oyuncu 1. sırada yer alır böylece genel bir sıralama düzenlenip en başarılı oyuncular en yüksek puana sahip oldukları için lider konumunda yer alırlar.

Sizde yarışmacılar arasına katılarak puanlı okey keyfini bedava olarak yaşayabilirsin, üye olmak oyun oynamak sohbet etmek gibi olanaklar tamamen ücretsizdir. Turnuvalara katılıp sürpriz hediyeleri hemen kazanmaya başlayın.

Okey Oynayarak Puan Kazan

Keyifle okey oynarken puan kazanmak elinizde, klasik düz okey salonunda eşli ve tekli okeyler puanlı düşmeli olarak oynanmaktadır. Renkli ve renksiz olarak şansınıza okey nasıl açılırsa düşme kat sayısı öyle belirlenir. Renkli bitenler 2 katı puan sildirir renksiz bitenler normal puan sildirir. Ayrıca okey atmak, tur dönmek, çiftten bitmek gibi olanakları kullanıp 2 katı puan kazanabilirsiniz.