user

Freygo

5819 okunma — 22 Nisan 2020 18:07
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

chatki sohbet

Freygo sohbet odası yeni sohbet anlayışı sohbet burada tv de sörf yapar gibi her tıklamada yeni bir kanal açar gibi yeni bir kullanıcı karşınıza çıkıyor karşınıza çıkan kullanıcılarla sesli, görüntülü ve yazılı olarak chat yapma imkanını buluyorsunuz. Sistem ismini buradan alan sistemde rastgele olarak kullanıcılarla chat yaparsanız eğer ülke sınırlaması yapmamış iseniz bir tıklamada Rusya , diğer tıklamada Fransa ve bir diğer tıklamada Türkiye`den kullanıcılar karşınıza çıkabilir. Sürpizlerle dolu omegle tv sisteminde sizde hemen chat yapmaya başlayabilirsiniz.

[button color=”btn-danger” size=”btn-lg” link=”https://sohbetsayfam.net/sohbet/” icon=”” target=”true”]CANLI KIZLARLA SOHBETE BAŞLA[/button]

Kameralı odalarda türkçe sohbet edebilirsiniz ayrıca yabancı kullanıcılarda bulunduğu için bazen ingilizce konuşmanız gerekebilir, bu durumu şöyle aşabilirsiniz. Ülke filitrelemesi ile Türkiye konumunu seçip sadece türk kulllanıcılar ile konuşursunuz şuan sistem buna otomatik olarak dönüştürülmüştür. Türk kullanıcılar karşısına türk kullanıcılar çıkıyor. Yinede yabancı kullanıcılar ile karşılaşırsanız online sözlük kullanarak bu durumu aşabilirsiniz.

Freygo Türkçe Kuralları Nelerdir

Küfür, hakaret ve cinsellik yasaktır.
Siyasi paylaşım ve reklamlar yasaktır.
18 yaşından küçüklerin kullanmasına uygun değildir.

Freygo Ban Kaldırma

En çok aranılan sorunlardan bir tanesi herhangi bir kural hatası lile ilgili banlandınız ve banınızı kaldırmak istiyorsunuz, en hızlı çözüm tarayıcı geçmişinizi silip modeminizi kapatıp açmaktadır. Eğer bu işe yaramaz ise choreme kullanıyorsanız bu kez explorer kullanmayı deneyin yani tarayıcınızı değiştirin.

Freygo Ücretlimidir ve Üye Olmam Gerekirmi

Hayır Freygo sohbet ücretli değildir kayıt olmanıza gerek yoktur direk sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Freygo odasına giriş

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.