user

Evil Bank Manager

1094 okunma — 28 Şubat 2020 00:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Evil Bank Manager

Evil Bank Manager, Steam üzerinden satın alıp oynayabileceğiniz ayrı tarzıyla ön plana meydana çıkan bir strateji oyunu olarak göze çarpmaktadır.

evil-bank-manager-1 - 1
evil-bank-manager-2 - 2
evil-bank-manager-3 - 3
evil-bank-manager-4 - 4

Ramazan Tugay Kahraman

Ramazan Tugay Kahraman – 2 YIL ÖNCE GÜNCELLENDİ

Evil Bank Manager, Steam’de yayınlanan ve Windows üzerinden oynanabilen taktik oyunu olarak piyasadaki yerini almıştır.

Farklı tarzıyla ön plana çıkan Evil Bank Manager, oyunculara global işler yapan bir bankanın yönetimini devralmanızı sağlıyor. Dünyanın öbür noktalarından bir bankayı seçerek başladığımız oyunda, bankanın yatırımlarını ve kredilerini takip ediyor, silah üreterek savaştaki devletlere satıyor, savaşlarda şampiyon kadar yanına olmaya çalışıyor ve en nihayetinde dünyaya başat olmaya çalışıyoruz.

Dünya hakimiyetinde ilk olarak kurulduğumuz ülkeyle aramızı iyileştirerek, o ülkeyi bir nesil kukla devlete çeviriyoruz. Yöneticilerle aramızı iyileştirerek, devlete istediklerimizi yaptırarak, paramızı katlıyor ve yeterli seviyeye ulaştığımızda başka devletlerde şubeler açabiliyoruz.

Her açtığımız yeni şubeyle yapabileceklerimizin sınırı yükselirken, desteklediğimiz ülkeyi de büyütmeye devam ediyoruz. 1511 yılında başlayan ve dünyanın çoğu noktasını yoklama edebildiğimiz Evil Bank Manager, size bambaşka bir strateji deneyimi sunmasıyla ön plana çıkıyor. 

Evil Bank Manager sistem gereksinimleri

MİNİMUM:

İşletim Sistemi: Windows 7+ İşlemci: 1.8 GHz Hafıza: 4 GB RAM Ekran Kartı: 2 GB DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 3000 MB kullanılabilir alan ÖNERİLEN: İşletim Sistemi: Windows 7+ İşlemci: 1.8 GHz Hafıza: 8 GB RAM Ekran Kartı: 2 GB DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 3000 MB kullanılabilir alan

İndir

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.