user

Magic: The Gathering Arena (MTGA)

621 okunma — 28 Şubat 2020 00:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Magic: The Gathering Arena (MTGA)

Magic: The Gathering Arena: Dünyanın en çok oynanan kart oyunu PC’de!

Magic: The Gathering Arena Ekran Görüntüleri - 1
Magic: The Gathering Arena Ekran Görüntüleri - 2
Magic: The Gathering Arena Ekran Görüntüleri - 3
Magic: The Gathering Arena Ekran Görüntüleri - 4

Erkan Calp

Erkan Calp – 5 AY ÖNCE GÜNCELLENDİ

Magic: The Gathering Arena (MTGA), Dünya genelinde en çok oynanan kart oyunu Magic: The Gathering’in devamı özelliğinde ancak oyuncular yeni oyunda kartları dijital olarak toplayıp birbiriyle çaba ediyor. Geniş bir topluluğa sahip olan, sihri sevenlerin gözde oyunlarından Magic’in yeni sürümü, PC’ye özel olarak çıkış yapıyor.

Ücretsiz dijital toplanabilir kart oyunu olarak Windows platformunda karşımıza çıkan Magic: The Gathering Arena (MTGA), önceki oyunla aynı kurallar üzerinden oynanıyor.

Beş bambaşka renk manası oluşturan land kartlarını içeren kart destelerini kullandığınız ve yaratık aramak, bambaşka büyüler yerine getirmek gibi aksiyonları kartlarınızı oynayarak gerçekleştirdiğiniz strateji odaklı oyunda seçili bir desteyle diğer oyuncular karşı savaşıyorsunuz. Rakibiniz sağlığınızı sıfıra düşürmeden rakibinizin işini bitirmeniz gerekiyor. Oyun, iki öbür oynanış sunuyor. Ya kütüphaneden kart destesi oluşturup (Oyunu ilk olarak oynadığınızda esas kartlardan oluşan bir kütüphane ve bu kartlardan evvelden oluşturulmuş desteler veriliyor.) maçlar yaparak ve jurnal görevleri tamamlayarak destenizi özelleştiriyor, yeni paketler kazanıyorsunuz ya da birkaç özel güçlendirici paketten bir deste oluşturup bu desteyle kazanabildiğiniz kadar maç kazanmaya çalışıyorsunuz. Arenayı da es geçmemek gerek. Oynaması ücretsiz ancak çekişmeler ya da etkinliklere bulunma dışarıya nadir yer alan özel kartları açmak için ihtiyacınız olan mücevherleri satın almanız (gerçek para ya da oyun içi parayla) gerekiyor.

Magic: The Gathering Arena (MTGA) Özellikleri

Pratik modda kendinizi geliştirin, hızlı maçlara girin, rekabetçi modda sınırları zorlayın ya da arkadaşlarınızla kapışın. Rakibinizi bitirmek için destansı yaratıkları çağırın, yıkıcı büyüler yapın, akıllıca hileleri açığa çıkartın. Sadece maçları yaparak evvelden hazırlanmış 15 deste, 900 kart kazanın.

 

İndir

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.