user

Dota Underlords

866 okunma — 28 Şubat 2020 00:47
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dota Underlords

Dota Underlords (İndir): Valve’dan PC oyuncularına bedava online strateji oyunu

Dota Underlords Ekran Görüntüleri - 1
Dota Underlords Ekran Görüntüleri - 2
Dota Underlords Ekran Görüntüleri - 3
Dota Underlords Ekran Görüntüleri - 4

Erkan Calp

Erkan Calp – 9 AY ÖNCE GÜNCELLENDİ

Dota Underlords indirerek PC’de en yeni Dota oyununa bedava sahip olun. Dota dünyasında geçen yeni stratejik savaş oyunu. Valve göre geliştirilen auto chess oyununda takımınızı kurup dünyanın dört bir yanından oyuncularla çaba ediyor, Beyaz Kule’nin yönetimini almaya çalışıyorsunuz. Efsane Dota karakterlerinin yanında yeni karakterlerle tanışmaya hazırlanın!

Valve’ın her gün dünya genelinde milyonlarca oyuncuyu çaba sokan online multiplayer oyunu Dota’nın yeni sürümü Dota Underlords, PC ve mobil platformlarında oynanabiliyor ve çapraz platform desteği tamamen bir cihazda başladığınız maça diğer cihazdan devam edebiliyorsunuz. Suikastçı, kan bağlı, güçlü, bariz nişancı, iblis, şeytan avcısı, ejderha, sihirbaz, acımasız, insan, avcı, şövalye, mucit ve daha birçok sınıfta onlarca karakterin bulunduğu yeni Dota oyunu, karteller, çeteler, gizli tarikatlarla dolup taşan kötülüğün şehri olarak geçen Beyaz Kule’de geçiyor. Şehri yöneten ismin ölmesi sonucunda yer altı dünyasındaki cümbür cemaat Beyaz Kule’nin yönetimini edinmek için mücadeleye giriyor. Kahramanlardan bir takım kuruyorsunuz ve mücadelede yerinizi alıyorsunuz.

Satranç türünden oynanan yeni Dota oyununda tüm oyuncular en alttan başlıyor oysa öteki yer altı lordlarına karşı mücadele ederek basamakları tırmanıyor ve Beyaz Kule’yi yönetme noktasına değin gelebiliyor. Unutmadan, çevrimdışı oynama seçeneği de mevcut. 4 farklı zorluk düzeyinde, hakiki oyuncuyu aratmayan yapay zekaya aleyhinde da oynayabiliyorsunuz. Bu modda maçı durdurup devam ettirme şansına sahipsiniz.

Dota Underlords PC Oynanış Özellikleri

Dereceli eşleştirme Underlords çaba bileti Kolay turnuva oluşturma Sezonluk rotasyon Maç tekrarı Çevrimiçi ve Çevrimdışı Kendi Underlord’unuzu seçin

Dota Underlords PC Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 / 8 / 10 İşlemci: Intel i5, 2.4 Ghz veya daha iyi Bellek: 4 GB RAM Ekran Kartı: Dahili HD Graphics 520 128 MB ya da daha iyi Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı Depolama: 7 GB kullanılabilir alan Ses Kartı: DirectX düzenli ses kartı

İndir

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.