user

Gears Tactics

594 okunma — 28 Şubat 2020 00:47
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Gears Tactics

Gears Tactics PC İndir: Beğenilen oyun serisi Gears of War oyununun süratli ve sıra tabanlı taktik oyunu

Gears Tactics Ekran Görüntüleri - 1
Gears Tactics Ekran Görüntüleri - 2
Gears Tactics Ekran Görüntüleri - 3
Gears Tactics Ekran Görüntüleri - 4

Erkan Calp

Erkan Calp – 3 AY ÖNCE GÜNCELLENDİ

Gears Tactics oyununu PC’nize indirin, en beğenilen oyun serilerinden Gears of War oyununun seri ve sıra tabanlı strateji oyununu deneyimleyin.

Microsoft’un Xbox ve Windows platformunda oynanabilen üçüncü kişi nişancı oyunu Gears 5’in yenisi ancak ayrıntılarıyla bambaşka bir türde oynanış sunuyor. Serinin yeni oyununda sayıca eksik bir durumda hayatta kalmak için savaşırken canavarlar yaratan zeka bir fena adamı yakalamak için ekibinizi toplayıp yönetiyorsunuz.

İlk Gears of War oyunundan 12 yıl öncesini anlatan Gears Tactics, adamakıllı bambaşka bir cins. Heyecanlı aksiyon yüklü oynanış yerini sıra tabanlı oynanışa bırakıyor. Sıra tabanlı fakat hızlı bir taktik oyunu olarak karşımıza meydana çıkan Gears Tactics, Sera gezegeninde geçiyor. Gezegen, yer altından gelerek korkunç korkutma teşkil eden düşmanların ele geçmiş durumda. Hükümat darmadağın durumdayken hayatta kalanlardan oluşan bir takım insanlığın son umudu olarak ortaya çıkıyor. Locust Sürüsü olarak adlandırılan büyük tehdidin acımasız ve güçlü lideri, canavarlar yaratan deha canavar Ukkon’u yetişmek için ekiplerinizi belirliyor, geliştiriyor ve komuta ediyorsunuz.

Gears Tactics PC Oyunu Oynanış Detayları

Sizi içine alacak şahsiyet odaklı bir öykü: Rakip asker Gabe Diaz olarak oynayın ve askerlerinizi kurtarıp ordunuzu oluşturarak önderlik, hayatta kalma ve fedakarlıklarla doymuş bir yolculuğa çıkın. Özelleştirilebilir takım ve ekipman: Askerlerinizi en zorlu düşmanlarla yüzleşmeye hazırlarken onların kabiliyet seviyelerini yükseltin ve engebeli görevlerde toplanan ganimetleri ekipman olarak askerlerinize verin. Saldırgan oynanış: Süratli ve sıra tabanlı savaşlarda ekibinizi komuta edin ve akın akın gelen durdurulamaz düşmanlarla amansız bir uğraş verirken hayatta kalın. Heybetli düşman lideri savaşları: Stratejilerinize karşısında koyan ve savaşın boyutunu ayrıntılarıyla değiştiren heybetli ve ölümcül düşman liderlerini mağlup edin.

Gears Tactics PC Sistem Gereksinimleri

Gears Tactics PC oyununu oynamanız için zorunlu ekipman:

Gears Tactics PC Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit İşlemci: Intel i3 Skylake | AMD FX-6000 Bellek: 8GB RAM Ekran Kartı: AMD Radeon R7 260X | NVIDIA GeForce GTX 750 Ti DirectX: Sürüm 12 Ağ: Genişbant internet bağlantısı Depolama: 45GB kullanılabilir alan Ses Kartı: DirecX düzenli

Gears Tactics PC Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit İşlemci: Intel i5 Coffee Lake | AMD Ryzen 3 Bellek: 8GB RAM Ekran Kartı: AMD Radeon RX 570 | NVIDIA GeForce GTX 970 DirectX: Sürüm 12 Ağ: Genişbant internet bağlantısı Depolama: 45GB kullanılabilir alan Ses Kartı: DirecX ahenkli

Gears Tactics PC Çıkış Tarihi

Gears Tactics PC platformuna 28 Nisan 2020’de çıkış yapacak.

 

İndir

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.