user

whatsapp profil

117 okunma — 14 Mart 2023 20:21
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

CUsersDellDesktopGPT TRimage 213

Merhaba ben Tuğba, 28 yaşındayım ve İstanbul’da yaşıyorum. Hayatımın en önemli parçalarından biri olan kalite zaman geçirmeyi seven birisi olarak, zamanımın çoğunu arkadaşlarımla vakit geçirirken, spor yaparak ve ziyaret ettiğim güzel yerleri keşfetmekle geçiriyorum. Güzelliği sevenlerdenim ve çoğunlukla arkadaşlarımla geziyorum. Sevdiğim dış etkenler arasında doğayı çok seviyorum ve çoğunlukla içinde bulunduğum ortamı daha iyi hale getirmek için el ele veriyorum. Aynı zamanda, her kesimden insanla etkileşim kurmaktan ve çeşitli konular hakkında öğrenmekten de zevk alıyorum. Sanata ve edebiyata da meraklıyım ve zaman zaman hiç unutmadığım hobilerim arasında özellikle fotoğrafçılığa ilgi duyuyorum. Daha fazla birlikte olmak ve eğlenceli zamanlar geçirmekten hoşlanıyorum.
1. Profil fotoğrafı
2. İsim
3. Telefon numarası
4. Durum mesajı
5. Kullanıcı adı
6. Konum bilgisi
7. Doğum tarihi
8. Cinsiyet
9. Paylaşılan dosyalar ve fotoğraflar
10. Arkadaş listesi

Bir WhatsApp profilinde dikkat edilmesi gereken bazı temel kurallar vardır;

1. Gizlilik – Özellikle fotoğraflar ve kişisel bilgiler gizlilik içinde tutulmalıdır. Profil fotoğrafında kişisel bilgilerin gösterilmemesi gerekir.

2. Ne söylediğiniz – Lütfen cinsel, dini veya politik sözler paylaşmayın. Başkalarını öfkelendirmekten kaçının.

3. Fotoğraflar – Lütfen sadece kendi yaptığınız veya izin aldığınız fotoğrafları paylaşın. Kimsenin çalınmış fotoğraflarını almamaya çalışın.

4. İzinsiz mesaj atmak – Hiç kimsenin profiline izinsiz giriş yapmamayın. Kimseye çeki düzenlemeyin veya özel bilgilerini isteyin.

5. Gerçek bir sosyal platform olmaya devam edin – Ne yaptığınızı ve nerede olduğunuzu bildirin. Bir arkadaşınız aracılığıyla birinden arkadaşlık isteyebilirsiniz. Bunu yaparken yalnız olmaya dikkat edin.

1. Whatsapp profilinizi oluşturmak için, öncelikle telefonunuza “WhatsApp” uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra bu uygulamaya bağlanın ve “Ayarlar” butonuna tıklayın.

2. Ayarlar menüsünden “Hesabım” seçeneğine tıklayın ve sonra da “Hesap bilgilerim” seçeneğini seçin.

3. Hesap bilgileriniz penceresini açın ve sol üstte bulunan “Profil Fotoğrafım” diyalog kutusuna tıklayın.

4. Ekranın ortasına kaydıran mevcut bir profil fotoğrafınız varsa, bu fotoğrafı değiştirmek istiyorsanız, “Değiştir” butonuna tıklayın.

5. Daha sonra bilgisayarınızdaki fotoğraf galerinizi ve galerinizi açıp, profil resminizi seçin. Profil fotoğrafınızı istediğiniz boyutta kırpma seçeneğini kullanarak ayarlayıp, “Tamam” butonuna tıklayın.

6. Hesap Bilgileri sayfasında ve ana sayfaya döndükten sonra, “Profil Fotoğrafım” diyaloğunda, değişiklikleri göreceksiniz.

7. Profil fotoğrafınızın yanında kendi WhatsApp profilinizi oluşturmak için “Durum mesajım”a tıklamanız yeterlidir.

8. Durum mesaj yazma alanının açıklığında , istediğiniz ifadeyi girebilirsiniz.

9. Profil fotoğrafınız ve durum mesajınız tamamlandıktan sonra, WhatsApp profiliniz oluşturulmuş olacaktır.

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.