user

whatsapp güncelleme

91 okunma — 14 Mart 2023 20:20
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

CUsersDellDesktopGPT TRimage 212

WhatsApp, size daha iyi bir deneyim sunmak için sürekli güncelleme sağlar. Her güncelleme, özellikleri iyileştirmek, yeni özellikler eklemek ve hata düzeltmeleri içerir.

Bütün güncellemeler de, kullanıcı deneyimini daha gelişmiş hale getirmek için her platform için özel olarak tasarlanıyor. Whatsapp, Android ve iOS platformlarında kullanılıyorlar. Bu platformlar arasındaki bazı farklılıklar nedeniyle, yeni güncellemeler sırasında her platform için özelleştirilmiş ekranlar görebilirsiniz.

Örneğin, yeni bir güncelleme yayınlandığında, Android cihazlar için belirli özellikleri desteklemeyebilir. Ancak, iOS cihazlar için bu özellikler standart bir hale gelir. Sizin cihazınız ne tür güncellemeleri desteklediğini, Whatsapp’ın Bilgi sayfasında okuyabilirsiniz.

Güncellemeler genelde, kullanıcı onayı istenmeden kullanıma uygulanmayabilir. Eğer cihazınızın güncellemeleri alması gerekiyorsa, seçtiğiniz ayarları kontrol edin. Güncellemelerden etkilenen özellikler kapsamında, genel ifadeler bildirimler, söz konusu olduğu zaman karşınıza çıkar.

1. Güncel WhatsApp sürümünü telefonunuzdan Google Play Store veya App Store’dan indirin.

2. Uygulamanın ayarlarından Yazılım Güncelleme bölümüne gidin ve son sürümü indirmek için güncellemeleri kontrol edin.

3. Güncellemeye katılan özellikleri incelemek için Güncelleme Notlarına göz atın.

4. Güncellemesi tamamlandıktan sonra bir kez daha lisans koşullarını kabul etmek için uygulamayı başlatıp kurulumu bitirmek için izlenen adımları izleyin.

5. Güncellemeler kurulmuş ve uygulama yeniden başlatılmış ise, WhatsApp özelliklerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

1. Whatsapp güncellemelerinden her sürüm kullanıma hazırdır. Bu yüzden her zaman en son sürümünü yüklemeyi denemelisiniz.

2. Uygulamayı güncellemeden önce tüm mesajlarınızın yedeklendiğinden emin olmalısınız. Aksi takdirde tüm mesajlarınız gidebilir.

3. Her zaman cihazınızın güncel sürümünü kontrol edin. Güncelleme olmadığından emin olmadıkça, kesinlikle uygulamaya bir güncelleme yüklemeyin.

4. Uygulama güncellemesine başlamadan önce, güncellemenin tamamlanacağından, hangi cihazda olduğundan ve internete bağlı olup olmadığından emin olmalısınız.

5. Güncellemeyi yüklerken mobil veri kullanmamaya özen gösterin. Her zaman Wi-Fi kullanarak güncellemelerin yüklenmesini tavsiye ederiz.

WhatsApp’ın Android için en son güncelleme nasıl yapılır?

1. Uygulamayı açın ve Ayarlar düğmesine dokunun.

2. Kaynaklar sekmesini ve Güncellemeleri Bul’a dokunun.

3. WhatsApp’a ait güncellemeleri aratın ve bulunan tüm güncellemeleri indirmek için güncelleyin.

4. İndirmeler tamamlandığında WhatsApp’ı kapatın ve tekrar açın. Son güncellemeyi almış olacaksınız.

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.