Okey Oynamak Günah mı?

tarafından
581
Okey Oynamak Günah mı?

Ramazanda oruçluyken okey oynamak günah mı ?

Bilindiği üzere mübarek ramazan ayındayız ve bu ay elimizi, dilimizi her türlü çirkinliklerden çekmemizin gerektiği aydır. Tuttuğumuz orucun kabul olup olmadığını Allah’tan başka kimse bilmez lakin kabul ettirmek de bizlerin elinde olan birşey. Bunun için her türlü haramdan kaçınmak gerekir.


Yaptığımız her şeye dikkat ettiğimiz bu mübarek ayda kafamıza takılan bir çok soru vardır. Bunlardan biri de okey oynamak orucu bozar mı?
Yaptığımız küçük bir araştırma sonucu okey oynamak herhangi bir ücret karşılığı yok ise orucu bozmuyor yada harama girmiyor. İnternet ortamında oynanan okey bu konuda çok daha güvenilir.
Türkiye’de en yaygın oyunlardan biri olan okey günümüzde görmüş olduğu ilgi sayesinde ücretli hale geldi. Ücretli okey sitelerinde oynamak da harama giriyor lakin biz herhangi bir ücret talep etmediğimiz için gönül rahatlığı ile giriş yapabilir ve oynayabilirsiniz.
Tek yapmanız gereken canlı okey sitemize üye olmak ve herhangi bir özel bilginizi paylaşmadan üye olmaktır. “Sizin güvenliğiniz bizim işimiz.”
Keyifli sohbetler eşliğinde okey oynamak için sizlerde aramızda yerinizi alın.

OkeyAt.com ailesi hepinize bol şanslar diler.