user

Okey Salonu Sahibi Olmak

12498 okunma — 11 Mayıs 2019 14:23
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

okey google

Okey Salonu Sahibi Olmak;

Özel okey salonu nedir ve ne işe yaramaktadır? Tabiki ki pek çok yep yeni kullanıcının heyecan ettiği sorulardan birisi de budur. Özel okey salonu sitemizde kendine ilişkin salon talep eden kullanıcılara açılan ve limitsiz otorite kullanma hakkı tanıyan bir platformdur. Özel salon sahibi aradığı kullanıcılara otorite verebilmekte ve dilerse aradığı kişiye gold fert yetkisi vererek salonu yönetmesini de sağlayabilmektedir. Özel salon sahibi olmak pek çok okey sitesi azasının aradığı ve çekici bir fikirdir. Nedeni Ise kişiye pek çok üstünlük sağlamakta, şayet okey sitesinde uzunca vakit geçiriyorsa ve tespit edecek bir etrafa sahipse hepten huzur katmaktadır. Tespit Edecek bir dost etrafına sahipseniz bizzat ortamınızı sağlamak ve çevirmek size de çekici gelmez mi? O vakit emredin size özel okey salonu sahibi olmanın avantajlarından bahsedelim:

Özel okey salonu sahibi olduğunuz vakit bizzat salonunuza istediğiniz vakit kendiliğinden bir biçimde yönetici olarak girebilme talihi ele geçirmiş olursunuz. Özel salon sahipleri talep ettikleri kullanıcılara otorite vermekte özgürdür. Okey salonu içinde bulunan sohbet panosunu istediğiniz an açma ve kapatma yetkisi yer alır. Salonunuz içinde kullanıcıların özel yazmasını kısıtlama imkanı bulursunuz. Kullanıcıların bizzat salonunuza girmesini yasaklama imkanınız yer alır .Salona giriş fail kullanıcıların IP adreslerini ve ülke bilgilerini görme talihi ele geçirmiş olursunuz.Salon içinde bulunan bütün oyunculara aynı zamanda kısa mesaj gönderme imkanı elde edersiniz. Seyirciye kapalı masalara dahi giriş yapabilme talihi elde edersiniz. Giriş yaptığınız her masada sehpa sahibi ile aynı yetkileri kullanabilirsiniz.

Özel okey salonu sahibi olduğunuzda size öncelikle bir salon açıyor, daha daha sonra panel oluşturuyoruz. Siz bu panel yardımıyla salonunuzu istediğiniz benzeri muayene etme ve yönetme talihi elde ediyorsunuz. Bu nitelik yalnızca salon sahibinin kullanabildiği bir platformdur. Sizler özel okey salon sahibi olduğunuzda bütün bu yetkileri de kullanma hakkına sahip oluyorsunuz.

Kendi salonumda takılmak ve bizzat salonumu yönetmeyi talep ediyorum diyorsanız sizde özel salon sahibi olabilirsiniz. Özel okey salonu açmak için okey bağlanıp yöneticilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.