user

gmailden nasıl çıkış yapılır

171 okunma — 14 Mart 2023 13:02
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

CUsersDellDesktopGPT TRimage 63

Gmail’den çıkış yapmak oldukça basit bir işlemdir. İlk olarak Gmail hesabınızı açmak için tarayıcılarınızı kullanın (Google Chrome, Safari veya Mozilla Firefox gibi). Ana sayfada, Gmail logosunu tıklayın ve hesabınıza erişin. Ana ekranın en üst köşesinde, kullanıcı adınızın yanına yerleştirilmiş bir simge var. Tıklayın ve Çıkış tuşunu seçin. Bu sonraki yeni sayfada açılan pencerede giriş yapmak için kullandığınız kullanıcı adı ve şifre kutularını boş bırakmalısınız. Son olarak, Çıkış düğmesine tıklayarak hesabınızdan çıkış yapabilirsiniz.

1. Gmail hesabınızı açın.
2. Yukarıda sol tarafa bakın ve Google Hesabınızın e-posta hesabınızla ilişkili profil fotoğrafını seçin veya tıklayın.
3. Açılan açılır menüden, ‘Çıkış yap’ seçeneğini tıklayın.
4. Google hesabınızdaki herhangi bir uygulamadan veya hizmetten çıktıktan sonra, oturumunuz sonlandırılmak üzere ‘Çıkış yap’ tıklayın.
5. “Oturumunuzu çıkış yaptınız” mesajını gördüğünüzde, Gmail hesabınızdan çıkış yaptınız demektir.

Google hesabınızda çıkış yapmak için, ilk olarak Google hesabınızın anasayfasına giriş yapın. Sonra sağ üst köşedeki kullanıcı adınızla gösterilen simgeye tıklayın ve çıkış yapmak istediğinizi belirten “Çıkış Yap” seçeneğini seçin.

Çıkış yaparken dikkat etmeniz gereken noktalar uygulamalarımızdan çıkış yapmak, toplu alışverişi devre dışı bırakmak ve oturumunuza her oturumda giriş yapmak gibi gelişmelere de dikkat edin.

Gmail çıkışını yapmak için şu adımları takip edin:
1. Gmail tarayıcı tabanlı kullanıcı arayüzünde, sağ üst köşedeki menü simgesine tıklayın.
2. ‘Cikis Yap’ seçeneğini seçin.
3. Google hesabınızın oturumunu kapatma işlemi tamamlandığında, ‘Giris Yap’ düğmesine dokunarak yeniden giriş yapmak için kontrol edin.

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.