user

Dul Canlı Okey

1800 okunma — 23 Haziran 2020 20:50
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

20200623 204506

Okeyat uygulamamız Türkiye’nin heryerinden beyler ve bayanlarla canlı okey oynamanın keyfini sizlere sunmaktadır. Sizde kendinizi yanlız hissediyor canınız sıkılıyorsa yeni arkadaşlıklar, dostluklar, aşklar arıyorsanız hem canlı üstelik rahat sohbet edebileceğiniz dulokey tüm eğlencesiyle siz kullanıcılarımız için hazırlanmıştır.

Sitemiz üzerinden yüzlerce beyler ve bayanları bir araya getiriyor  tamamen gerçek insanlarla okey eşliğinde sohbet sunarken dul dostlarımızın kendini yanlız hissetmemesi sıkıcı hayattan arınıp hayatın eğlencesine dulokeyle başlamak için bu platformu siz degerli kullanıcılarımıza kurmuş bulunmaktayız.

Dulokey de eğlencenize eğlence katacak radyo yayınlarımızda olmaktadır. Birbirinden iyi Djlerimizle güzel şarkılarla oyununuza renk katabilir istek panelimizle Djlerimizle bağlantıya geçip şarkı isteyip mesaj gönderebilir istediğiniz kullanıcıya jestler yapabilirsiniz. Dulokey kullanıcılarımıza eğlencede sınır tanımıyor belirli günlerde  düzenlenen turnuvalarımıza edindiğiniz yeni arkadaşınızla katılıp rekabetin heycanını yaşayıp şampiyon olabilirsiniz. Ayrıca lobimizde hediye ve ikramlarla bulunabilir karşınızdaki insana güzel ve etkileyici jestlerde bulunabilirsiniz.

Sizlerde dul beyler ve bayanlarla sohbetin, okeyin, radyonun zevkini fazlasıyla yaşamak istiyorsanız dulokeyle aradığınız eğlenceyle tamamen ücretsiz üye olup katılabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.