user

Dominoes

1858 okunma — 28 Şubat 2020 00:46
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dominoes

Dominoes, Windows 8.1 üzeri bilgisayar ve tabletinizde yapay zekaya karşı oynayabileceğiniz bir domino oyunu.

Dominoes, Windows 8 tabanlı dokunmatik ve klasik cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz en iyi domino oyunu diyebilirim. Hemen oynamayan, hamleleri düşünerek yapan akıllı yapay zekaya karşı oynamanıza izin veren Dominoes klasik domino oyununun haricinde iki farklı oyun modu sunuyor.

Strateji gerektiren masa oyunları arasında yer alan dominoyu Windows platformuna başarılı bir şekilde taşıyan Dominoes, domino oynamak istediğinizde ancak arkadaş bulamadığınızda en iyi seçenek.

Her biri farklı strateji ve oynayış gerektiren üç oyun seçeneği ile birlikte gelen domino oyununda karşınıza tek bir kişiyi veya dört kişiyi alabiliyorsunuz. Bu kişilerin yapay zekadan oluşması, oyunun çevrimiçi desteğinin olmaması Dominoes’un tek beğenmediğim yanı oldu. Zorluk düzeyi ayarlanamayan yapay zeka ile oynamak sıkmıyor ancak gerçek kişiye karşı oynamanın zevki de bir başka olurdu ve kesinlikle bu seçenek te olmalıydı.

28 taşla oynanan oyunda amacınız her oyun modunda farklılık gösteriyor. Oyun modlarını seçmek ekranında hangi oyunun nasıl oynandığını ayrıntılı olarak görebiliyorsunuz. Oyuna girdiğinizde de nasıl taş çekeceğinizden hangi taşları oynayacağınıza kadar her şey gösteriliyor. Açıklamalar tabii ki Türkçe değil ancak daha önce dominoyu oynamamış biri bile olsanız kolaylıkla oyuna adapte oluyorsunuz.

Dominoes, domino oynamak için arkadaş bulamadığınızda açabileceğiniz tek oyun. Strateji gerektiren masa oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız bu oyunu kesinlikle listenize eklemelisiniz.

Dominoes Özellikleri:

Üç farklı oyun seçeneği Tek ve 4 kişiye karşı oynama Akıllı oynayan yapay zeka Oyuncu istatistikleri Farklı domino stilleri, oyun temaları

İndir

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.