user

C.H.A.O.S

687 okunma — 28 Şubat 2020 00:32
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

C.H.A.O.S

C.H.A.O.S, Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayarınızda oynayabileceğiniz kaliteli bir helikopter savaşı oyunu.

C.H.A.O.S, Windows 8.1 üzeri hem tablet hem de bilgisayarınızda rahatlıkla oynayabileceğiniz helikopter savaşı oyunları arasında. ABD, Rusya ve Avrupa ülkelerinden elinden çıkmış popüler helikopterleri kullandığımız ve oldukça zor görevleri tamamlamız gereken oyunda aksiyon bir dakika bile eksik olmuyor ve kısa sürede saran bir oynanış sunuyor.

Windows kullanıcılarına ücretsiz olan C.H.A.O.S süper, şahane grafikler sunmasa da çok zevkli bir oyun diyebilirim. Savaş oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız savaşın havada gerçekleştiği bu oyuna çok hoşunuza gidecek. Oyundaki amacımıza gelecek olursam; Güçlerini kaybetmiş diktatörler tarafından kurulan çok gizli bir organizasyon olan CHAOS’un dünyada egemenliği sağlamak adına yaptıkları saldırıları durdurmaya, kaosun dünya geneline yayılmasını engellemeye çalışıyoruz.

Kiralık tutulan bir pilotu canlandırdığımız oyunda kullanabildiğimiz helikopterler arasında Boening AH-64 Apache, Sikorsky UH-60 Black Hawk, Hind, Kamov Ka-52, RAH-66 Comanche gibi tanınmış isimler yer almakta. Ancak bunlardan hiçbiri oyunun başlangıcında açık değil. Oyun esnasında düşman helikopterlerini indirerek kazandığımız rütbe ve tecrübe puanı neticesinde yeni helikopterlerin kilidini açabiliyor ve mevcut kullandığımız helikopterin gücünü artırabiliyor, geliştirebiliyoruz.

Ara sahneleri ile dikkat çeken yapımda doğrudan savaşa atlamıyoruz. Gerçek savaş ortamını görebilmemiz için öncelikle antrenman görevlerini başarıyla tamamlamamız gerekiyor. Antrenman modunun 8 görevden oluşması ise oyunun beğenmediğim yanları arasında. Keşke bu mod isteğe bağlı olsaydı.

Çoklu oyuncu desteği de sunan C.H.A.O.S Windows Mağazası’nda şimdiye kadar oynadığım en iyi helikopter savaşı oyunu.

İndir

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.