user

Bayan Okey

1493 okunma — 09 Ocak 2020 09:42
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

kizlarla chat sohbet

Okey salonlarında çok görmediğimiz bayanlar internet okey salonlarında oldukça sık görülmektedir, kahve ve cafelerde okey oynamakdan uzak duran bayan kız kullanıcılar okey oynama tercihleri, genelde internet okey odalarıdır bu odaların başında okeyat okey salonu gelmektedir. Doğal olarak günlük ev işlerini tamamlayan bayanlar boş kalan kısımlarda okey oynamayı tercih edebilmektedir.

Bayanlara Özel Okey Salonu

Okeyat salonlarında yer alan bayan adminlerimizin bulunduğu özel okey salonunda ücretsiz olarak sohbet eşliğinde okey oynayabilirsiniz ayrıca müzik player yer alan okey salonunda müzik dinleyebilir, müzik eşliğinde okey oynarken sohbet edebilir oldukça keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Aynı zamanda sizde bir dj olabilirsiniz bunun için salonda yer alan kız adminlerle iletişime geçerek dj olmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

bayan okey salonu

Bayanlar Neden Okey Oynar

Ev işerlini bitiren, çoçuğu varsa okulda olan ve evde yanlız kalan bayanların bir kısmında tercihini okey oynamadan yana kullanır sonuçda evde boş boş oturmak insanlarda can sıkıntısına yol açtığı için okey oynayarak can sıkıntılarını geçirmiş olurlar.

Bayan Okey Odası

Bayan okey salonumuzda yer alan bayan adminler sayesinde, rahat ve güzel bir ortamda okey oynayabileceğinizi unutmayınız şikayet butonu yer almaktadır istediğiniz kullanıcıyı hızlıca şikayet edebilir veya kendiniz engelleyebilirsiniz engellediğiniz kullanıcı bir daha size yazamaz.

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.