user

whatsapp plus

125 okunma — 14 Mart 2023 20:09
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

CUsersDellDesktopGPT TRimage 201

WhatsApp Plus, WhatsApp’un bir modunudur ve uygulama için özel olarak oluşturulmuştur. Uygulamanın benzersiz özellikleri arasında, daha fazla özelleştirmenizi sağlar, özelleştirilebilir temalar sağlar, görüntü ve ses kalitesini artırarak ses ve görüntü çağrılarını daha net hale getirir, bir sınır koymadan mesajlarınızı daha güvenli bir şekilde saklar ve daha fazla dosya türünü paylaşmanızı sağlar. Ayrıca, beğeni ve kullanıcı istatistiklerine göz atmak için kliniğe giderek ayrıntılı rapor alabilirsiniz. Ayrıca, reklamlara tamamen karşı direnme ve çevrimiçi durumunuzu kişilere gizlemek için read ya da blue tick silmeyi destekler.
1. Gelişmiş temel özellikler sunmaktadır.
2. Özel tema desteği ve arka plan temaları desteği sunmaktadır.
3. Görüntü, ses ve videoları düzenleme ve oluşturma özelliği sunmaktadır.
4. KONUMLAR – Kullanıcılar diledikleri herhangi bir konumu paylaşabilir ve düzenleyebilirler.
5. YEDEKLEME – Kullanıcılar mesajları, konuşmaları ve kişileri her anlamda yedekleyebilir ve uygulama profilini başka cihaza kolayca aktarabilirler.
6.’GÖRMEYENLER’ OPCIYONU – Kullanıcılar mesajları görünmez hale getirip, karşı tarafın mesajlarını görmesini de engelleyebilirler.
7. KULLANICI OFFLINE İZLEME – Kullanıcılar arkadaşlarından veya yakın kişilerden mesajlarını okuyup, mesajları görmezden gelebilir ve gönderilen mesajları tamamlanmamış olarak atlamak veya geçmiş mesajları görmek için izleyebilirler.
8. MESAJ UYARILARI – Kullanıcılar arkadaşlarından veya yakın kişilerden gelen mesajlar hakkında uyarılara alabilirler.

1. Gizliliğinizi ve verilerinizi korumaya çalışın. WhatsApp Plus’ın gizlilik ayarlarını düzenleyerek kişisel verilerinizin herhangi bir risk altında olmamasını sağlayın.

2. WhatsApp Plus aracılığıyla paylaşılan resim, video veya dosyaları sadece güvenilir ve yetkilendirilmiş kaynaklardan indirin. Dikkatli olun.

3. Gerçek insanlar ya da arkadaşlar tarafından belirtilen bağlantılara asla tıklamayın. Spam veya sahte iletişim ağlarına dikkat edin.

4. Çevrenizdeki herkes için belirli uyarıları paylaşmayı unutmayın. Initial mesajları ve kodları açmayın veya cevaplayın.

5. Her zaman cihazınızın güncel güvenlik yamalarını kontrol edin ve güncel tutun. Güvenlik yamaları gerçek zamanlı iletişimde sizi güvenli tutacaktır.

6. Lütfen sahte hesaplara karşı dikkatli olun. Engellenmeyi önlemek için dikkatli olun. Aynı zamanda, arkadaşlarınızla iletişimde olmalarına izin verin.?

WhatsApp Plus, Android cihazlar için modifiye bir WhatsApp uygulamasıdır. WhatsApp Plus’ı yüklemek için, akıllı telefonunuza bir VPN veya bir alternatif mağaza uygulaması kurmanız gerekir. Ardından, istediğiniz VPN veya mağaza uygulamasının arama kısmına WhatsApp Plus’ı arayın ve uygulamayı indirin. Uygulamayı indirdikten sonra, kurulumu bitirmek için telefonunuzu yeniden başlatın. WhatsApp Plus’ı kullanmak için, Web tarayıcınızda WhatsApp sürümünün en son versiyonunu yükleyin. Sürümlerin arasında aradığınız aracı bulmak isterseniz, VPN veya alternatif mağaza uygulamalarını ziyaret edebilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.