user

seo fiyatları

202 okunma — 14 Mart 2023 21:25
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

CUsersDellDesktopGPT TRimage 277

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) fiyatları, site içeriği, rekabet koşulları, mevcut trafik ve hedeflenen pazarlar gibi projenin özelliklerine göre değişiklik gösterir. Temel olarak, SEO hizmeti almak isteyen bir web sitesi için şu üç farklı kapsamda hizmet satın alınabilir: maliyet ön plana alınarak düşük maliyetli SEO hizmetleri, maliyet-odaklı SEO hizmetleri ve haref organik SEO hizmetleri. Bunların her birine ait toplam maliyet, söz konusu web sitesi için geçerlidir.

Maliyet-öncelikli SEO hizmetleri, SEO hizmeti almak isteyen site sahiplerinin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde çok geniş bir yelpazede çeşitlendirilmiş paketlerden oluşur. Her seo paketi belirli bir destek kapsamıyla birlikte, kapsamına göre farklılık gösteren bir ücret karşılığında satılır. Paket kapsamı, genellikle arama motoru optimizasyonu işlemlerini, anahtar kelime aramasını, site içeriği oluşturulmasını, zengin medya oluşturulmasını, site yapısının ve site hızının iyileştirilmesini içerir.

Harici organik SEO hizmetleri de genellikle maliyet-öncelikli SEO hizmetlerinde olduğu gibi paket şeklinde sunulur. Ancak bu paketler daha fazla destek kapsamı içerir. Harici organik SEO hizmeti paketleri, mevcut alan adını optimize etme, link inşası, web sitesi üzerinden sosyal medya pazarlaması, dijital pazarlama, web sitesi kapsam analizi ve rekabet analizi gibi içeriği içerir.

Genel olarak, düşük maliyetli SEO hizmetleri arasında ücretler 50 ila 200 dolar arasında değişir. Genel olarak, maliyet-öncelikli SEO hizmetlerinin ücreti 200 ile 1000 dolar arasında değişir. Harici organik SEO hizmetlerinin ücretleri 1000 dolardan başlayarak, projenin kapsamına göre aylık ücret ödemeleri veya bir saat başına ücret ödemeleri şeklinde de sunulabilir.

1. SEO Analiz: 500 – 3000 TL arasında değişir.

2. SEO Stratejisi Geliştirme: 1000 – 4000 TL arasında değişir.

3. Teknik SEO Uygulama ve Optimizasyonları: 500 – 4000 TL arasında değişir.

4. İçerik Optimizasyonu: 200 – 1000 TL arasında değişir.

5. Gelişmiş SEO Uygulamaları: 3000 – 10000 TL arasında değişir.

6. SEO Raporlama ve Yönetim: 250 – 1500 TL arasında değişir.

1. Konuyla ilgili deneyim ve tecrübesi olan bir servis sağlayıcı bulmak çok önemlidir.
2. Firma/projeyle ilgili çözümleri, sonuçları ve hizmetleri araştırmak.
3. İçerik yönetim sisteminde (CMS) kullanılan seo aracı ve araçlarını gözden geçirmek
4. Doğru anahtar kelime seçimi yapmak ve web sitenizi hala optimizasyon için güncel tutmak.
5. Site içi arama motoru optimizasyonu (SEO) uygulamak ve sosyal medya ile bağlantılarını güçlendirmek.
6. Web siteniz için sürekli analizler yapmak ve seo performansını izlemek.
7. Teknik SEO öğelerini optimize etmek için bağlantı kurmak ve özelleşmiş SEO stratejinizi takip etmek.
8. Konu ve içerik uyumuna önem vermek.

SEO fiyatları, SEO çalışmalarının kapsamına ve içeriğine, çalışmaların yürütülen ortama, firmaların ücret politikalarına ve sektörel deneyimine, anahtar kelime analizine ve çalışma süresine göre değişebilir. Aynı zamanda farklı firmalar farklı fiyat seçenekleri sunabilir. Piyasada popüler olanı, tek bir ücret karşılığında tüm SEO hizmetlerini vermektir. Bunun yanı sıra, hizmetleri bir paket halinde teklif etmek de mümkündür. Bu paketler farklı işlemler içerebilir ve çeşitli fiyatlar sunmak için kullanılabilir. Böylece, küçük ve orta ölçekli şirketler, bütçelerine uygun olarak hizmetleri satın alabilir.

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.