user

Münih’te Emre Çukur heyecanı

79 okunma — 26 Ekim 2023 16:26
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Emre ve rakibi goz goze geldi

Münih’te Emre Çukur heyecanı

ALMANYA – BHA

Ünlü mekanlarından “Motorworld München”de düzenlenen basın toplantısında Cumartesi gecesi süper orta sıklette çifte Avrupa şampiyonluğu için kapışacak olan madalya ümidimiz Emre Çukur ve Almanların ringlerdeki ümidi Simon Zachenhuber tarihi karşılaşma öncesi basıunın karşısına çıktılar.

“Çifte bayram yaşayacağız”

Medyanın yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte Emre Çukur’un eski dünya şampiyonu babası Levent Çukur’da yer alarak, oğlunun bu karşılaşmaya ekstra bir antrenman temposuyla hazırlandığını belirterek, ‘Cumartesi gecesi yer yerinden oynayacak. Avrupa’da bulunan gurbetçilerimizi ellerinde Türk bayraklarıyla maça bekliyoruz. O gece hem Emre’nin zaferini ve hem de Cumhuriyetimizin kuruluşunun yüzüncü yılını kutlayacağız’ dedi.

“Biz eze eze zirveye çıktık”

Rakip ve ekibi de oldukça iddialı konuştu. Bugüne kadar hiç yenilgilerinin olmadığını ve eze eze zirveye çıktıklarını belirten rakibin teknik heyeti, ‘Biz tesadüflerle burada değiliz, Cumartesi gecesi herkes iki altın kemeri hangi emeklerle kazandığımızı görecek’ şeklinde açıklamalarda bulundular.

 

HAS 0031

Çukur’un Basın Danışmanı Vedat Alyaz da maçla ilgili, Alman rakibin iki klasmanda altın kemerin sahibi olduğunu vurgulayarak, ‘Cumartesi çok heyecanlı bir karşılaşma bizi bekliyor, bir yanda Almanların ringlerdeki ümidi, diğer yanda Türkiye’nin gözbebeği Emre Çukur. Kim kazanırsa o zirveye yürüyecek. Kaybeden büyük yara alacak. Bu neredeyse iki ülkenin ringlerdeki savaşı gibi bir müsabaka olacak’ dedi.

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.