user

Hakikat zalimlerin korkulu rüyasıdır – Birlik Haber Ajansı- Türkiye’nin Haber Ağı

12 okunma — 28 Nisan 2024 21:12
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

BHA HABER ICI 10

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, İsrail Dışişleri Bakanının Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sözlerine tepki göstererek “Netanyahu yönetimi bu tavırla soykırım yapmayı sanık sandalyesinde oturduğu gerçeğini örtmeyecektir. Uluslararası kurumlarda seçeneksiz, kimi yönetimler önünde kayıtsız kalsa da, işlenen insanlık suçları mahkemelerde olduğu gibi insanlık vicdanında ve tarihte yargılanıyor. Hakikat zalimlerin korkulu rüyasıdır” dedi.

featured


Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz: Hakikat zalimlerin korkulu rüyasıdır

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda İsrail Dışişleri Bakanı Yisrael Katz’ın sözlerine tepki gösterdi. paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“İsrail Dışişleri Bakanının Sn Cumhurbaşkanımıza yönelik arsız ve edepsiz söylemi yok hükmündedir. Netanyahu yönetimi bu tavırla soykırım yapmayı sanık sandalyesinde oturduğu gerçeğini örtmeyecektir. Uluslararası kurumlarda seçeneksiz, kimi yönetimler önünde kayıtsız kalsa da, işlenen insanlık suçları mahkemelerde olduğu gibi insanlık vicdanında ve tarihte yargılanıyor. Hakikat zalimlerin korkulu rüyasıdır. Sn Cumhurbaşkanımız bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hakikati en güçlü şekilde zalimlerin görünümünü duyurmaya, doğruları savunmaya ve mazlumların sesi olmaya devam edecek.”

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz: Hakikat zalimlerin korkulu rüyasıdır


 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.