user

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisinin 11. Bölümünde Neler Olacak?

76 okunma — 23 Eylül 2022 13:11
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Show TV’nin en sevilen dizilerinden Gelsin Hayat Bildiği Gibi dün akşam yine heyecan dolu bölümü ile ekranlara geldi. Başrollerinde Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş’ın yer aldığı dizinin hem oyuncu kadrosu hem de senaryosu izleyicilerden tam not almayı başardı. Dizinin heyecanla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Gelsin Hayat Bildiği Gibi 11. bölüm fragmanı.

Hikayesi ve oyuncu kadrosu ile herkesin beğenisini toplayan Show TV’nin BKM imzalı dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi her Perşembe saat 20.00’da izleyici ile buluşuyor.

Dizinin son bölümünde Sadi, Kırdarların adamları ile bir çatıda yüzleşir. Kırdarlar ve üzerine plaka geçirilen Osman Baba’nın birlikte hareket ettiğini öğrenen Sadi Songül’ü korumak için Osman Baba’nın karşısına çıkar.

Mahkemenin istediği fiziksel test için Melek annesi ve Celal ile hastaneye gider. Melek hastanede Celal’in yürümesini beklerken doktorun raporu ile şaşkınlığa uğrar.

Derya Songül’ün istediği raporu vermek için okula gelirken Sadi ve Mert’in konuşmasını duyar. Derya’nın bu konuşmayı duyması Sadi’yi zor durumda bırakacaktır.

Son bölümü ile izleyiciyi ekranlara kitleyen dizinin herkes tarafından beklenen 11. bölüm fragmanı ise yayınlandı.

Yayınlanan fragmanda; Sadi ve Songül birbirlerine karşı duygularını açık bir biçimde dile getiriyor. Gizem ve annesi evden çıkartılırken, Songül ailesinin katillerinin peşinde gitmeye devam ediyor.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 11. Bölüm 1. Fragman 👇

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.