user

Filistin’in en önemli ihraç ürünlerinden hurmanın Filistin ekonomisine katkısını destekliyor

14 okunma — 27 Nisan 2024 11:00
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

omer bolat

Ticaret Bakanı Ömer Bolat, Filistin ekonomisine sağladığı katkının hayırlı olmasını dileyen Bolat, “Filistin Milli Ekonomi Bakanı ile Aralık ayındaki görüşmemizde sonuç karar sonucunda Filistin’den yapılan gümrük vergisinden muaf hurma ithalatı kotasını 5 bin tona yükselttik. Filistin’in en önemli ihraç ürünlerinden hurmanın Filistin ekonomisine katkısını destekliyor” dedi.

featured

Bolat: Filistin’in en önemli ihraç ürünlerinden hurmanın Filistin ekonomisine katkısını destekliyor

Ticaret Bakanı Ömer Bolat, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda Filistin Milli Ekonomi Bakanı ile Aralık ayındaki görüşmenin karar sonucunda Filistin’den yapılan gümrük vergisinden muaf hurma ithalatı kotasını 5 bin tona yükselttiklerini açıkladı. Paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

“Filistin Milli Ekonomi Bakanı ile Aralık ayındaki görüşmemizde sonuç karar sonucunda Filistin’den yapılan gümrük vergisinden muaf hurma ithalatı kotasını 5 bin tona yükselttik. Filistin’in en önemli ihraç ürünlerinden hurmanın Filistin ekonomisine katkısını destekliyor, Filistin’in talebinin ötesinde, daha önce 3 bin ton olan miktarı 5 bin tona yükselttiğimiz Ortaklık Komitesi kararı yayımlandı. Söz konusu kararın Filistin ekonomisine sağladığı katkının hayırlı olmasını diliyor, her konuda Filistinli kardeşlerimizin dağıtılmasını öncelikle ve tüm imkanlarımızı kullanarak karşılamayı devam ettirmemizi bir kez daha vurgulamak isterim.”

Bolat: Filistin’in en önemli ihraç ürünlerinden hurmanın Filistin ekonomisine katkısını destekliyor

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.